Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt mondta egy nocsabasz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondta egy nocsabasz pasi, hogy kulonleges vagyok; hihetek neki?

Figyelt kérdés
Ez kb 2 eve tortent, es azota sokszor latom, hogy nez engem
2013. jún. 16. 11:23
 1/10 Pityupocse ***** válasza:

Amennyiben csak így, komolyabb szövegkörnyezet nélkül mondta nem.


Ha mellé hazudott egy hihető történetet, akkor még annyira sem.


2 mondatból szerinted ki tudja megállapítani, az általad leírtak alapján, szerintem te is tisztában vagy a válasszal, ha komoly, vagy legalább értelmes válaszokat szeretnél ugorj neki még egyszer, és fogalmazd át, úgy a kérdésed, hogy elárulsz némi lényegi infót is. Mikor mondta mi volt az előzménye, miért nem láttad 2 évig, hány éves, minden nőjét megcsalta-e.

2013. jún. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
tényleg különleges vagy. hidd csak el!
2013. jún. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mindenkinek ezt mondja, de te elhiszed neki, és hamarosan meg is fog fektetni.
2013. jún. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2 éve csak néz de egymáshoz se szóltok? Ezek a mai kapcsolatok.. én se vagyok öreg, 22 éves vagyok, de én bárhol bárkivel képes vagyok elbeszélgetni. Nem tudom miért nem lehet egy másik EMBERI lényhez hozzászólni.. szerintem viccesek lehettek.
2013. jún. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Lett volna lehetosegunk beszelni, de en soha nem neztem ra, csak neha szemem sarkabol rapillantottam. Amugy nem azert nocsabasz, mert megcsalta baratnoit, hanem azert, mert eleg sok volt neki belole. Amugy egy eskuvon voltam, amikor odajott hozzam az egyik ismerosevel, akit en ott ismertem meg, akkor kezdett nekem ott bokolgatni, meg hulyeskedett velem, neha szivatott egy kicsit, es a vegen mondta nekem a fent leirt mondatot.
2013. jún. 16. 11:40
 6/10 anonim ***** válasza:

Persze! És az elötted lévő néhány tucat is különleges volt!

Különlegesen hülye, mert hitt neki!

2013. jún. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Es ha nem irtam volna ki, hogy nocsabasz, mindenki azt irta volna, hogy jaj, mert tetszek neki, de hulye; meg nem veszed eszre, hogy bejosz neki tipusu valaszokat kaptam volna.
2013. jún. 16. 11:43
 8/10 anonim ***** válasza:
sovány duma :D ha lány lennék, az ilyen szöveggel próbálkozókat leoltanám, mint a fürdőszobavillanyt :D
2013. jún. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én alapból azt vallom hogy akik "agyba főbe" ontják magukból a dicséreteket, ilyen különleges vagy dumákat( főleg egy ismeretlennek..nem is ismer, mitől vagy különleges?) azoknak ez a megszokott, mindenkivel ezt csinálják. Mostohatesóm ugyanilyen. Megállás nélkül bókol minden lánynak aztán valaki majd csak fenn akad a hálóján.
2013. jún. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
lagziban nagy az alkoholfogyasztás....:D
2013. jún. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!