Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Adjam fel a büszkeségem és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adjam fel a büszkeségem és írjak neki?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy kb. féléve megismertem egy lányt. Ő sokat írt nekem, én is írtam neki de ő engem annyira nem érdekelt akkor. Sajnos kicsit fura a lány ezért sose tudtam értelmezni a kétes jeleit. A lényeg, hogy hónapok óta megint elkezdtünk beszélgetni és bocsánatot kértem meg el is hívtam randira mert elkezdett érdekelni. Ezután volt egy kis vitánk a kétes jelek miatt, mondtam neki, hogy ez egy randi lesz nem baráti találkozó szóval úgy készüljön. Mondta, hogy jó ő is akarja. Aztán rá egy napra nem nagyon írt, én írtam neki és akkor mondta, hogy neki ez nem menne és hanyagoljuk a dolgot. Nem esett jól, persze megérdemlem valamilyen szinten amiért elhanyagoltam régebben.

Most elég rossz érzés ez, szívesen írnék neki, de túl nagy a büszkeségem, meg ha írok akkor is csak egy barátja lehetek és nem lehet köztünk semmi gondolom a visszautasítás után. Írjak neki még ezek után? :S

(én 19/F, ő 17/N)


2013. jún. 16. 12:54
 1/5 anonim ***** válasza:
A helyedben megpróbálnám megkérdezni, mi az oka a visszautasításnak. Szerintem érdemes lenne írni neki.
2013. jún. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha visszautasított akkor szerintem haggyad! Ő maga sem tudja hogy mit akar!
2013. jún. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát, volt már dolgom ilyen csajjal. Ő is jött a jeleivel, meg minden, aztán megkúratta magát mással - engem meg hetekig azzal etetett, hogy ő csak a komoly kapcsolatokat szereti.

Nem érdemes ilyen csajjal kezdeni. Akár fiatal, akár nem, aki kapcsolatot akar, az biztos a dolgában.

2013. jún. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

elsőnek: ha meg is tudom miért utasított vissza attól még nem lesz jobb, sőt talán még rosszabb lesz:P egyébként elég prűd a csaj, hónapokig úgy tűnt mintha belém lenne esve azt koppantam


köszönöm a válaszokat!

2013. jún. 16. 13:08
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér.
2013. jún. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!