Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan írjak szerelmes levelet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan írjak szerelmes levelet?

Figyelt kérdés
Segítség! Van egy nagyon jó csaj akit kicsit ismerek de szerelmes vagyok belé. Nem tudom neki elmondani az érzéseimet de lévélre gondoltam az talán jó megoldás. Segítsetek nem tudom mi legyen a szövegben!
2013. jún. 11. 18:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Üdv http/kockatarskeresooldal.com/melegresz !

Elfogadom a felhasználási feltételeket!


Mond ezt.

2013. jún. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Dear John,


....


Írd le azt, ami a szívedből jön.

2013. jún. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

juj de cuki vagy :)

amúgy szerintem is őszintén írd le neki ami a szívedből jön, de vigyázz, hogy ne legyen túl csöpögős, mert az kicsit megrémítheti a csajt :)

a lényeget írd le neki, őszintén. hajrá!!!

2013. jún. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Utolsó te lány vagy?

Mert a nálam nagyobb lányok mondják mindig hogy cuki vok:)

2013. jún. 13. 18:56
 5/6 anonim ***** válasza:

igen lány vagyok :D

ha mások is azt mondják, akkor biztos az vagy :)

am hány éves vagy?

2013. jún. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Titok
2013. júl. 3. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!