Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Annyira elegem van ebbol. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira elegem van ebbol. Mit gondoltok errol Ti?

Figyelt kérdés

A baratom profi szinten

sportol es rengeteg edzese van.Mellette alig van ideje ram.Tegnap megbeszeltem a baratommal hogy ma hazajon este 8 fele es egyutt alszunk.Erre kozli velem hogy futnia kell 9 re itt lesz.

Aztan hiv hogy az edzojevel meg edz 10 korul jon.

Aztan most irtam neki hogy 10 ig varok aztan lefekszem mert nem erzem jol magam.

Ra 5 percre hiv hogy akkor most mi legyen?!..

Kerdezem hol van,azt mondja edzojevel edz meg mindig.Kerdeztem mikor jon haza azt mondta kb 1 masfel ora meg

Aztan mondtam neki hogy akkor mindegy.Nem lenyeges...

Most mit mondtam volna?

Es ez nem az elso ilyen hogy az edzes miatt mond le valamit nekem.

Ma is pl egyik baratnom elhivott egy hazibuliba es csak azert mondtam nemet arra mert nem akartam megbantani a baratom,hogy vegre egyutt alhatunk en meg elmegyek itthonrol.

Nem mentem el.

Es ezt tudja o is hogy miatta maradok itthon..

Mit tegyek

Mar sirok eskuszom...


2013. jún. 16. 22:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Még nem késő, én elmennék abba a buliba.
2013. jún. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Nincs fuvarom...messze van..

Meg mostmar kedvem sincs nagyon...

2013. jún. 16. 22:16
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom hány évesek vagytok, de megértőbbnek kell lenned a barátoddal és persze neki is, de tudtad, hogy profi szinten sportol amikor összejöttetek nem? Ne vedd a lelkedre és legyél kissé lazább..ettől független még szeret téged csak most másképpen alakult ennyi!
2013. jún. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
kor? amúgy sztem csak kifogás ez az edzegetés...
2013. jún. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Nem...akkor is sportolt de sokat kihagyott azota es most kezdte "ujra"


17 22

2013. jún. 16. 22:19
 6/13 anonim ***** válasza:
Gondolom tisztában voltál ezzel, amikor összejöttél vele. Nem tudom mit sportol de lehet hogy jövőben ez egyik megélhetési formája lesz, persze, hogy ezzel foglalkozik. Tisztában voltál ezzel gondolom, de ha nem tetszik, akkor szakíts vele.
2013. jún. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Most irtam hogy nem tudtam hogy ez ennyire komoly lesz hogy kb napi 10 perce van ram

Es mindig csak a masodik helyet kapom meg az o fontossagi sorrendjeben

2013. jún. 16. 22:25
 8/13 anonim ***** válasza:

mintha egy edzés fix időintervallumban lenne max + 10 perc

itt valami kovász van

legközelebb nézz vagy nézess utána a faszikámnak

2013. jún. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ennek a kapcsolatnak nem sok értelme van így.
2013. jún. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Vasárnap este 10-kor edz? Ugyanmár...
2013. jún. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!