Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok gondoltok rá hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok gondoltok rá hogy a fiúk 99% -ának a dugás jut eszébe a feneketekről ha legiggingben mutogatjátok ( linkeltem hogy érthető legyen )?

Figyelt kérdés

Főleg 14-18 éves lányok válaszát várom.


Út széli nőnek leopárdmintásban nyilván pont ez a célja, de vajon egy szerényebb 14-18 éves csaj miért vesz fel ilyet? Azt akarja hogy megdugják?


[link]

[link]

[link]

[link]



2013. jún. 15. 16:36
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
62%
Nagy lánynak akarják mutatni magukat, akik után megfordulnak a férfiak. Amúgy grat 4-ből 2 linked rossz:D
2013. jún. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
szerintem így akarnak versenyben maradni. mármint van pár liba aki megmutatja mindenét aztán a többi lány sem akar lemaradni, rákényszerülnek hogy ők is ilyet viseljenek, mert hát valljuk be az ember vágyik az elismerésre és egy ilyenben 10-ből 7 pasi biztos minimum megnézi, vagy még utána is fordul a csaj után. valahogy így tudom elképzelni :D
2013. jún. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
48%
Mit gondolsz, miért mutogatnák a seggüket, ha nem ezért?
2013. jún. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
72%

Ha bejön nekik a csaj, akkor így is, úgy is az jut az eszükbe.


17/L

2013. jún. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
80%
Engem nem érdekel. Azért hordok leggingst, mert kényelmes és jól megy mindenhez. Mások kangörcse nem az én problémám.
2013. jún. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

Persze , tudjuk, kinek nem esik jól ha megnézik?

De! Nem csak ezért veszem fel, sőt, ha leggings van rajtam akkor általában hosszabb felsővel, de tényleg kényelmes.

2013. jún. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Hosszú felső és szoknya nélkül gondoltam úgy hogy fenék minden domborulata sokszor a bugyivonal és a néha a punci is látszik.
2013. jún. 15. 20:29
 8/25 anonim ***** válasza:
87%

talán mert meleg van, és kényelmes :D most járjunk szkafanderben hogy neked ne legyen b*szhatnékod?:D

18L

2013. jún. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
89%

Az utolsón besírok.

19/F

2013. jún. 18. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
63%

attól még megfogalmazódik benne a gondolat: vajon mikor jönnek rá a lánykák, hogy a leggings nem nadrág helyett hordandó.

Gáz.

És nem, egyáltalán nem lesz tőle b*szhatnékom.

26F

2013. jún. 18. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!