Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Na szóval egy lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Na szóval egy lányt elhívtam találkozni és nemet mondott. Próbálkozzak még nála? Lehetséges hogy önértékelési problémája van?

Figyelt kérdés
úgy kérdeztem hogy lenne kedved találkozni a héten? és ő sokáig gondolkozott, és elkezdi bocsi de nem. én kérdeztem hogy miért, de nem válaszolt rá semmit. mindketten 10-esek vagyunk. azt tudni kell hogy a lány csak nekem tetszik, a haverom szó szerint lecsúnyázza, akiket ismerek senkinek nem tetszik. ja és állítólag még nem volt barátja. amikor félre hívtam akkor nagyon mosolygott, meg a még a barátnőjére is visszanézett :)
2013. jún. 16. 22:15
 1/7 anonim ***** válasza:
lehet neked vannak önértékelési problémáid, ha egy csaj lekoppint, és te azthiszed azért tette, mert csúnya...
2013. jún. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem tetszel neki...
2013. jún. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem csúnya, nekem nagyon tetszik!!! én nekem a szép kategóriába tartozik!!
2013. jún. 16. 22:18
 4/7 anonim ***** válasza:
Vagy lehetséges hogy a gyengülő földi mágneses mező miatt mondta ezt.
2013. jún. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
szerintem ne próbálkozz.. nem jöttél be neki, ennyi, fogadd el
2013. jún. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne törődj azokkal akik szerint nem érdemes próbálkozni..az ilyen tanácsok miatt van annyi nyámnyila pasi...légy kitartó és férfi..aki feladja az vesztes! Ha neked fontos a lány és komoly kapcsolatot szeretnél akkor próbálkozz még..lehet csak gátlásos vagy kíváncsi, hogy mennyire vagy kitartó és életképes egyed! Ha viszont feladod akkor ne sírj hogy a csajoknak az alfák kellenek..az alfák/macsók soha nem adják fel..pedig nekik sem hullanak egyből a csajok az ölükbe..csak ők nem behúzott farokkal - áá én úgysem kellek mentalitással sunnyognak el, hanem megszerzik a csajt!
2013. jún. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

1. nem tetszel neki

2. pasija van

2013. jún. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!