Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Reménytelen vagy próbálkozzak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reménytelen vagy próbálkozzak még?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki 7. osztály óta tetszik nekem. 9. ben visszautasított, mert megtudta, de nem mondta az okát. Akkor nagyon sírtam, el voltam keseredve. 1 évig mindig a közelemben volt, nézett, a barátaimat kerülgette. Aztán megbékültem én is vele, erre ott folytatta, ahol abbahagytuk. Lehet esélyem nála, ha esetleg kitartó vagyok, összebarátkozunk és ő is változik az évek során?

2013. febr. 4. 09:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Jobbat érdemelsz:)
2013. febr. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ő elég visszahúzódó, magányos ember, de mi nagyon jól megvoltunk mindig, megértettük egymást. Láttam rajta, hogy neki sem jó, ami történt. Gondolom, ha nem lenne semmi esélyem nála, akkor nem kezdett volna megint barátkozni velem?
2013. febr. 4. 10:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet tényleg csak barát akar lenni(bar ilyen nem létezik fiú és lány között).A tanácsom kérdezd meg tőle:)
2013. febr. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!