Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Önző akarok lenni, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önző akarok lenni, hogyan kezdjem?

Figyelt kérdés
Én mindig kedves voltam mindenkivel, de inkább a saját érdekeimet akarom előtérbe hozni. De valahogy mindig jobban törődöm másokkal és meg akarok változni.

2013. jún. 17. 02:35
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
ne érdekeljen más véleménye...
2013. jún. 17. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 Mókusgyilkos ***** válasza:

és ez miért rossz? oké némi egyensúly kell de ez 1 picit végletes gondolkodás nem gondolod ?:D

kb azt mondod h v mártír vagy vagy önző :D azért van a kettő között átmenet.

2013. jún. 17. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
most utoljára érdekel csak
2013. jún. 17. 02:37
 4/29 anonim ***** válasza:
A többiek e miatt fognak lenézni akkor mit csinálsz?
2013. jún. 17. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Ugy kezd, hogy felveszed a kapcsolatot az ex csajommal, O nagyon ért hozza :D
2013. jún. 17. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Megpróbálnám az egyensúlyt talán az segít
2013. jún. 17. 02:38
 7/29 A kérdező kommentje:
Nem érdekelnek, hogy mások mit fognak gondolni esetleg lenézni, legalábbis nem fognak.
2013. jún. 17. 02:39
 8/29 Mókusgyilkos ***** válasza:

az önző nem azt jelenti h nem kíváncsi más véleményére :D

az szimplán az ostoba ember jellemvonása bár az is igaz h az önzők ált. nem túl értelmesek.


kérdező: mit is értesz az alatt h jobban törődsz másokkal? elég sok módja van. pár konkrét helyzetet.


+ ez is máshogy hat pasitól és csajtól legalábbis szerintem.

2013. jún. 17. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
A mások sorsát helyezem előbbre a sajátoménál. (kapcsolat, barátság) Nehezen mondok nemet is, de ha megteszem bűntudatom van. Sokkal jobban törődöm másokkal, ebben az a baj, hogy ez az én káromra megy.
2013. jún. 17. 02:45
 10/29 Mókusgyilkos ***** válasza:
ezzel nincs baj a trükk annyi h olyanokkal törődj akik meg is érdemlik / megéri szpni értük 1 kicsit.
2013. jún. 17. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!