Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha én, natúr-átlagos szürke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha én, natúr-átlagos szürke nő vagyok, és változni akarok a szép nő irányába, hol, hogyan kezdjem el? (Mire gondolok? Kép lent)

Figyelt kérdés

Kb olyan szürke vagyok, mint a csak az első képen, és olyan akarok lenni, mint a másodikon ő. Már nem a külsejére gondolok, hanem a változás mértékét próbálom illusztrálni.


Egy unalmas, semmilyen nőt látunk, és mégis dögös nőcivé varázsolták. Hogyan érhető ez a változás el?


[link]


2011. dec. 5. 19:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Színes a háttér és a csaj bízik magában.

Semmi egyéb lényegi változás nem történt.

2011. dec. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
33%
miért akarsz ribanc lenni?
2011. dec. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
inkabb magadrol tegyel fel kepet mert igy nem lehet tanacsot adni nem tudjuk mi all jol neked!
2011. dec. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
jelentkezz egy ilyen átalakításra.
2011. dec. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a szende kislány jobban tetszett, mint a kificamodott kulcscsontu partykurv@. Ne akarj a divat után menni. Attól még lehetsz vagány csaj, hogy nem úgy nézel ki, mint egy kikent ribi. Egyáltalán nem nőies.
2011. dec. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nem kulcs, medencecsont. :D
2011. dec. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben keresnék egy olyan fodrászt először is, aki azt nézi mi áll jól neked ( nem azt mi a divat ) ! Aztán egy kozmetikust, aki megmutatja hogy sminkeld magad !

Aztán jön az öltözködés, ott is fontos, hogy olyan ruhákat válasz, ami jól áll neked !Nem kell úgy öltöznöd mint egy papagáj, egy két színes kiegészítővel fel tudod dobni a ruhád !

és az önbizalom ami nagyon fontos , meg hogy jól érezd magad a bőrödben !

2011. dec. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy csináltam, hogy minden hónapban megvettem egy bizonyos női magazint, nem tudom te mennyi idős vagy, de egy idő után eljött az igényem egy diszkrét sminkre, elmentem fodrászhoz, megbeszéltük mi áll jól...De továbbra is fő volt a természetesség.

Amúgy a képen amit belinkeltél szerintem gyakorlatilag csak a testtartásról van szó. Ekkora hatást el lehet érni azzal ha állsz mint egy nyuszi, vagy "bedobod magad"..:D

2011. dec. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez a csaj nem tetszik se így, se úgy. Ha valaki szép, akkor k*rvára mindegy, hány kiló vakolat van a fején.
2011. dec. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Jójó, de egy halvány alapozó sokat tud javítani.


És ha mindig jó ruhák vannak rajtad, nem pl egy farmer + pulcsi. Én szeretnék nőiesebb ruhákat, pl blúzok,..stb. Szebb , tisztább arcot, jó hajformát, de nem tudom, hol kezdjem az átalakulást.

2011. dec. 5. 20:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!