Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit csinálnátok? Többi lent.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok? Többi lent.

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki nagyon tetszik és kedves is, csak 7 (!) évvel idősebb nálam.. Nem régen volt osztálybulink és ő is ott volt, mert az osztályfőnök régi osztályába járt. És mindenki eléggé be volt rúgva, kivéve minket, mert mi még 'kicsik' vagyunk ehhez.. Na és a lényeg, hogy azért mi is ittunk, csak nem sokat és megkértem, hogy bontsa ki nekünk a piát. Ki is bontotta, de ahogyan odaadta letapizott. Valószínűleg azért csinálta, mert részeg volt, de most nem tudom, hogy elmondjam-e neki, hogy nekem is bejön, vagy ne??
2013. jún. 17. 09:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Megverném bézbózütővel meg ilyenekkel.
2013. jún. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Az mit jelent pontosan, hogy letapizott?
2013. jún. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
dugni akart. pofon egyszerű:D
2013. jún. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Hát adta oda a piát és amikor elvettem tőle, akkor mondta, hogy várj, visszafordultam és akkor megfogta a mellem, utána meg mondta, hogy csináljunk közös képet és akkor meg a fenekemre tette a kezét.
2013. jún. 17. 09:19
 5/16 anonim ***** válasza:

Hát ez akkor durvább volt, mint gondoltam.

Az a kérdés, hogy neked "hogyan" tetszik? Mármint komoly kapcsolatot akarsz tőle, vagy csak te is rá vagy gerjedve. Szerintem ez azért már b*nkóság, akár részeg valaki, akár nem, túl ment egy határon, és valószínűleg csak le akar fektetni. Kérdés, hogy te mit akarsz tőle?

2013. jún. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Amikor letapizott, akkor 'gyűlöltem', mert mindenki előtt csinálta..:( És ott voltak tanárok is és nagyon szar volt, hogy mindenki azt nézte, hogyan csinálja, és amikor visszament a többiekhez, akkor ez volt a téma. De amikor józan, akkor tudom ha egyáltalán csinálna ilyet, akkor nem mindenki előtt, mert másnap reggel behívott, hogy beszéljük meg, mert látja, hogy rosszul esett, meg ilyenek. Mondtam neki, hogy másra számítottam tőle, és akkor adott egy puszit, szóval kedves. Nagyon szeretem, mint havert, mint fiút egyaránt, de nem tudom ,hogy elmondjam-e neki, amit érzek..
2013. jún. 17. 09:36
 7/16 anonim ***** válasza:

Megbeszéltétek, ez nem jelent semmit... vagyis több mindent jelenthet, lehet tényleg csak a pia hozta ki belőle ezt (de ennek csekély az esélye), vagy tényleg meg akar d*gni, ezért helyre kellet raknia az egészet, mert hát hogyan feküdjön le veled, ha haragszol rá.

Végülis szvsz mindenképpen mondd el neki, hogy hogyan érzel, ha tényleg erősek az érzelmeid, mert később majd rossz lesz ezen rágódni, hogy mi lett volna, ha mégis elmondom neki, és esetleg ő is úgy gondolja...

2013. jún. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Mond el neki. :)
2013. jún. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
De nagyon félek, mert ha elmondom neki, és esetleg összejövünk és ilyen marad, akkor az még lehet, hogy rosszabb, mintha semmi nem lenne.. És óriási a korkülönbség is, szóval végképp nem tudom.. Szerintetek várjak őszig ?? Mert akkor megígérte, hogy bejön a suliba, és akkor ott meg lehetne beszélni rendesen.. Az osztályfőnök szeme láttára csak nem fog letapizni.:D
2013. jún. 17. 09:57
 10/16 anonim ***** válasza:

De azt tudod ugye, hogy várni a legrosszabb?

Az biztos, hogy az alkoholproblémái nem fognak megoldódni.(mármint ugyanilyen hatással lesz később is rá, mert ez egyénfüggő)

2013. jún. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!