Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk! Ti mit csinálnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Ti mit csinálnátok ilyenkor? (Lent)

Figyelt kérdés

Mondjuk van egy lány akibe ôrülten szerelmesek vagyotok. A lány nem tudná, hogy ti szeretitek ôt és barátja se lenne, de egyik nap látnátok, hogy egy idegen fiu ráakaszkodik, fogdossa...

Mit csinálnátok ilyenkor?

Bocsi, hogy hülyén fogalmaztam.


2013. jún. 13. 12:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tehetsz semmit,hacsak nem zaklatja a lányt,mivel nem vagytok együtt.
2013. jún. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hazamegyek és rárántok.

[link]

2013. jún. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Odamész leütöd a faszit azt megbaszod a csajt ;)
2013. jún. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Magamban a csávó halálát kívánom, elképzelem ahog fejbevágom-felaprítom-kiszúrom a szemét-feldugnak neki egy hatalmas szöges és erőspaprikával bevont vibrátort-elképzelem ahogy a mutáns óriás kétfarkú ló megrakja-elképzelem ahogy lassan megkínzom (hajszálak egyesével kitépkedve, bőr lenúzása a fejéről - fogait egyesével kitépem, lesz*rom a fejét, megetetem vele a kulát, focizok a fejével, tökönrúgdosom, vagy tökönlövöm egy puskával had visíton! Feldugni a farkába egy nagy rozsdás százasszöget aztán kivájni a brokiját, levágom az orrát, leöntöm savval, egyesével levagdosom az ujjait, és utánna addig kínzom amíg még meg tud mozdulni - de meg nem ölöm had szenvedjen 50 évet az a r*hadék.


Na ezt tenném!


De helyette csendben elvonulok.

2013. jún. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lány vagyok de szerintem vagdosnám az erem, hogy miért nem én másztam rá :D
2013. jún. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
odamész a oalit szájba vered és a csaj a tied ennyi:DD
2013. jún. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
ha elkezdi zaklatni a szuszt is kiverem a gyerekből, ha van a lánynak barátja, ha nincs
2013. jún. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!