Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak titeket hogyan érinten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak titeket hogyan érintene ez?

Figyelt kérdés
szóval az egyik netes oldalon,megismerkedtem tavasszal egy sráccal,tök jól alakult meg minden de rájött hogy mégsem én kellek neki,mert még a volt bnőjét szereti,és így nagyon eltávolódott tőlem.Ezért csináltam most egy álprofilt,és elkezdek vele újra beszélgetni,ha minden jól megy,de más néven,minden más.Ha vveletek tenné ezt egy lány aki szerelmes belétek hogyan fogadnátok? egyáltalán bármikor is felfedjem magam?teljesen más várost adtam meg.
2013. jún. 17. 10:33
 1/5 Zakathol ***** válasza:

Egy lelki nyomorult tizenévesnek gondolnálak, ha rájönnék.

Ha nem jönnék rá, akkor is az vagy, csak nem tudok róla. Tehát ha összejönnénk, eleve hazugságra épülne a kapcsolat.

Gratulálok.

2013. jún. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én szánalmasnak tartanám
2013. jún. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ha kiderülne, nagyon nagyon mérges lennék
2013. jún. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 ASOT ***** válasza:
igen...szánalmasnak betegesnek..
2013. jún. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Rosszul érintene. Elég beteg fantázia kell az ilyenhez.... igaza van az előzőeknek picit már kezd a szánalmas kategóriába átcsúszni. Én éltem át ehhez hasonlót, és nem volt egy jó érzés, amikor kiderült, hogy hülyét csinált belőlem.... és még csak meg sem érdemeltem, szóval ne csinálj ilyet. Nem jó érzés átélni.
2013. jún. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!