Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak tudnátok tanácsot adni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak tudnátok tanácsot adni?

Figyelt kérdés

Van egy srác ismerősöm. Együtt jártunk fősulira. 2 évvel ezelőtt nagyon elkezdett keresni. Könyvekért eljött, minden nap felhívott, de soha nem mondott konkrétumot. Azt hittem akar valamit, de nem lépett. Kb pár hónap után belefáradtam, feladtam. Nem vettem fel a mobilt neki. Majd megbántam elkezdtem újra keresni, de nem nagyon reagált. Megsértődtem, letiltottam minden közösségiről és nem kerestem többé. Nem reagált rá. Most pár napja újra bejelölt ismerősnek, én visszajelöltem.


Most mi a fenét csinálunk? Ez mi akar lenni?


Van még rengeteg apróság, amit elmesélek, ha beszélgetni tudunk és valaki tud értelmes tanácsot adni.


2013. jún. 14. 20:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Figyelj, én azt tudnám neked tanácsolni így elsőre, hogy hagyd, hogy sodródjanak az események. Beszélgess vele facebook-on, kezdeményezheted nyugodtan a beszélgetést és, ha úgy látod, hogy nem kíván veled beszélgetni, akkor felejtsd el őt és ne erőltesd tovább a dolgot.


22/L

2013. jún. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
De én ezt nem értem. Gyakorlatilag 2-szer adtam a tudtára, hogy érzek valamit. Nem reagált rá, de tapadt rám, valamiért ragaszkodott hozám, keresett.
2013. jún. 14. 20:34
 3/16 anonim ***** válasza:
Megmondtad neki, hogy érdekled? Mert a pasik általában csak a szavakból értenek, nehezen esik le nekik a tantusz.
2013. jún. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Hívd el Moziba vagy valamilyen szórakozóhelyre,ha elfogadja a meghívást akkor a többi már alakulni fog.Fontos az ,hogy érezze,hogy akarsz tőle valamit.
2013. jún. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Ha egy férfival beszélőviszonyban vagy, de nem mond semmi "konkrétumot", akkor sajnos nem kellesz neki.

De valószínűleg csak te kötődsz hozzá, ő meg nem.


"Gyakorlatilag 2-szer adtam a tudtára, hogy érzek valamit." - ez viszont mi volt, valami jel, amit a fériak nem értenek, vagy konkrétum?

2013. jún. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Minden egyes nap felhívott. Kikérte a tanácsomat dolgokkal kapcsolatban, elmondta a kis bajait. Volt hogy elugrott hozzám. Nem jelekket dobáltam, kerekperec mondtam, hogy túlzottan kedvelem, ha ez nem kölcsönös inkább hagyjon, ne okozzon szenvedést. De ennek ellenére ragaszkodott tovább. Nem értem.
2013. jún. 14. 20:43
 7/16 anonim ***** válasza:
Komolyan ilyen?Egy igazi férfi abból ,hogy túlságosan kedveled levonta volna következtetést.ez egyértelmű célzás volt.Nem visszahúzódó típus és fél a kapcsolattól?
2013. jún. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Akkor csak lelki szemetesláda vagy a számára, jobb lesz, ha keresel mást, aki szeret.
2013. jún. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ja ha egy lány nekem ilyet mondana akkor pár napon belül biztosan ágyba vinném.
2013. jún. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
De akkor miért nem próbálkozott be? 1 évig kitartott így
2013. jún. 14. 20:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!