Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok belé?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok belé?

Figyelt kérdés
Ha rá gondolok (szinte mindig) bizsereg a hasam és melegség tölt el. Nem vagyok szégyellős a közelében inkább próbálok flörtölni vele. Viszont ha más lánnyal beszélget nagyon féltékeny leszek. Nagyon szimpi mert vicces, udvarias, kedves és nagyon helyes. Nem tudom, hogy belé vagy inkább a szerelem gondolatába vagyok szerelmes! Szerintetek? :/

2013. jún. 17. 18:33
 1/10 A kérdező kommentje:
14/L
2013. jún. 17. 18:33
 2/10 anonim ***** válasza:
lány vagy vagy fiú?
2013. jún. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

hát én eddig úgy voltam vele, hogy kib*szott szégyenlős voltam azzal, akibe szerelmes voltam. de ez biztos embertől függ..a hasbizsergés eléggé arra utal szerintem:)

a belső énjét is szereted? vágynál mondjuk a csókjára?:)

2013. jún. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha olyan érzésed van, mintha pillangók repkednének a gyomrodban, akkor szerelmes vagy. De ezt az állítást egyedül csak te magad tudhatod.
2013. jún. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
3. Igen, ha meglátom legszivesebben odamennék hozzá és megcsókolnám de az kicsit fura lenne! :D
2013. jún. 17. 18:39
 6/10 A kérdező kommentje:
És igen a belső énjét is nagyon szeretem mert természetes és nem játssza meg magát!:) tudom hogy ezt én tudhatom legbelül de nektek volt már ilyen? mondjatok ilyen sztorikat! :)
2013. jún. 17. 18:42
 7/10 anonim ***** válasza:

Volt de mikor megmondtam neki mit erzek mar egy éve azt mondta nem akar osszejonii senkivel.

Szornyu erzes mindent megprobaltam verset is irtam neki de semmi.Mondjuk a verseim tetszettek neki.

Mindig csak ra gondolok. Ez az en sztorim még mindig szerelmes vagyok belé remélem neked jobban alakul.

egy honap mulva 15\F

2013. jún. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
:/ Épp ez az én is megmondanám neki de félek nem lenne kölcsönös. Egyszer már jártam így és nem akarom még egyszer átélni. Amúgy szerintem tök aranyos dolog verset írni egy lánynak! :) Bárcsak én is kapnék egyszer! ://
2013. jún. 18. 13:09
 9/10 Szpirit ***** válasza:

Hacsak nincs valami fura betegsége akkor önt kedves leányzó szerelmesnek diagsztoznizálom

A kezelésre pedig némi önbizalmat és 2db mozijegyet írnék föl jó szórakozást

2013. jún. 19. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Küldheti! :D
2013. jún. 19. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!