Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ilyen könnyűvérűne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ilyen könnyűvérűnek néz engem?

Figyelt kérdés

Most annyira felháborodtam, mert van egy 46 éves ember, akivel időnként szoktam beszélgetni.

Mindig kedves velem, mosolyog rám, amúgy 25 éves, átlagos kinézetű, mosolygós nő vagyok.

Aztán ahogy beszélgetünk, mindig próbálja 'arra' terelni a témát.

Én csak nevettem eddig rajta, mert azt hittem, hogy hülyéskedik, de mondja, hogy csak egy szavamba kerülne, jönne. Meg hogy ő tudna nekem tanítani dolgokat.

És akkor néz a szemembe, aztán végigmér, de úgy, hogy én mindezt végignézem, és vissza a szemembe, és mosolyog, hogy hát, húúú, mit tudna ő velem csinálni.

Kicsit kiakadtam, aztán mondtam neki, hogy: 'Nagyon meg akarsz győzni engem.'

Erre ő: Nehéz lesz?

Én: Hát igen!...

Na tessék, így állok...

Mégis miféle nőnek néz ez engem?

Tény, hogy tetszik nekem, de azért valaki ennyire gátlástalan legyen, ez inkább riasztó, mint hízelgő.

Habár lehet, hogy k*rvák erre buknak, de én személy szerint rosszul lettem tőle.

Nem is tudom, mit gondoljak róla ezek után, meg hogy egyáltalán érdemes-e szóba állnom vele.



2013. jún. 17. 19:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ne vedd nagyon komolyan. Szimplán férfiból van. De ha úgy gondolod, hogy a későbbiekben esetleg "komplikációhoz" vezethet a dolog, akkor természetesen ne állj szóba vele többet
2013. jún. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Valószínű a farka kettéállna 46 évesen, ha megdughatna egy 25 éves, fiatal nőt. Nyilván erre hajt. Van olyan nő, akinek ez bejön, hogy ennyire céltudatos - hozzátenném, ettől nem feltétlen k.rva az illető. De van, akinek nem. Te az utóbbiba tartozol. Ha nem jön be a dolog, akkor hanyagold a pasival a kontaktust, ezáltal megoldódik a probléma.

24N

2013. jún. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem olyan,mint az itt levő hasonló korúak.Egy könnyen megkapható ,fiatal csajt akar.Csak lehet te nem leszel benne,de mással is biztos ezt csinálja.Igen,annak néz...
2013. jún. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
57%
hát az se normális hogy 25 évesen egy majd 50 évessel flörtölsz. de ez csak az én személyes véleményem.
2013. jún. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy téged néz könnyűvérűnek, inkább csak ilyen modortalan, nyomulós a stílusa. Sok ilyet ismerek én is, de személy szerint undorodom tőlük. Azt hiszik, minden nő egy kaptafa.


Szerintem azt csináld, hogy ezentúl nem nevetsz a viccein, kicsit távolságtartó leszel, kimértebb. Ha nagyon leereszkedsz vele, akkor azt gondolja, hogy egy szavába kerül és eldobod magad neki. Nem kell annyira leereszkedni.

2013. jún. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Inkább velem állj szóba :)
2013. jún. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Lehetseges, hogy tul sok amerikai filmet nezett, ahol ugy voltak megirva a szerepek, hogy George Clooney, vagy Brad Pitt pimaszul vegigmeri a kicsit butacska, amde kacer nocsket es bedob melle valamilyen olcso dumat, a kovetkezo kepen pedig mar azt latjuk, ahogy utemesen mozog es veszettul nyikorog az agy alattuk... aztan most lehet, hogy azt gondolja, hogy ez az eletben is igy mukodik, raadasul az osszes no vevo az ilyesmire.


Valoszinuleg te onerzetesebb no vagy, aki annal tobbre tartja magat, mint hogy szexualis targynak nezzek es ennel azert tobbet varsz el egy ferfitol, szoval szerintem csak legyints ra, ne vedd komolyan, vagy inkabb mosolyogj rajta egyet magadban!

Viszont azt sem tanacsolnam, hogy tulsagosan befeszulj ettol a dologtol, tulsagosan megsertodni sem erdemes, tenyleg jobb, ha legyintesz ra (amig persze nem valik tulsagosan tolakodova).

2013. jún. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom tényleg, hogy miért volt most ilyen.

Az az igazság, hogy ritkán találkozunk egymással, legutóbb két hete, hogy összefutottunk, és beszéltünk, és akkor is kedves volt, meg aranyos, meg akkor tényleg normálisan lehetett vele beszélgetni, igaz, már akkor is a társalgás vége felé 'témánál volt', de az sem tartott sokáig.

Most meg ma olyanokat szólt, hogy sokszor még a szavam is elakadt.

Igaz, mosolyogtam, vagy nevettem rajta, de ezt remélem, hogy nem igennek veszi.

Én azért ennél többnek érzem magam.

2013. jún. 17. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!