Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerethet engem még valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerethet engem még valaki attól, hogy drogos vagyok?

Figyelt kérdés
Ha belőttem magam, vagy szívtam, vagy kikísérleteztem milyen a nikotintól és a máktól megdögölni, attól még lehetek szerethető? Én szeretem a mákot, a tűt is szeretem mert tetszik, és rólam senki meg nem mondaná, hogy szeretem a mákot, szerethetőnek tartanak de nem tudják a titkomat, megmondom hát nekik.
2013. jún. 15. 01:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Most már tudjuk...
2013. jún. 15. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Tűt felejtsd el, és akkor talán szerethető leszel :).
2013. jún. 15. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Egyszerű: ne legyél drogos!
2013. jún. 15. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
De az vagyok...
2013. jún. 15. 01:32
 5/16 anonim ***** válasza:
Ez egy vers akart lenni?
2013. jún. 15. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ne etesd a trollt!
2013. jún. 15. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
3.as vagyok.Ha nem lennél drogos nem kéne feltenned ilyen kérdéseket.És nem lenne olyan problémád hogy szeretnek-e.
2013. jún. 15. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Komolyan beszélek. Használtam már több tűt életemben és nem a varró tűre gondolok, és nekem tényleg tetszeneka tűk, olyan szép kecsesek és izgalmasak. bevadulok amikor belényomom, megmondom őszintén az első pár alkalomnál eléggé vert a víz mert ezelőtt féltem a tűktől, de végül leküzdöttem ezt a fóbiámat a drogok segítségével.

Minden ópiátos cucc a palettámon van az a legjobb a világon, de csináltam már h pl megittam a dohányból főzött teát is és majdnem belehaltam aztán elmentem és legeltem virágokat.

2013. jún. 15. 01:43
 9/16 anonim ***** válasza:
Elég nagy hátrány. Lehet szerethető vagy. De idővel a drog karakteropátiát csinál neked és teljesen eltorzul a személyiséged.És az visszafordíthatatlan. Szóval nehéz (és gondolom nem is akarsz mert drogozni jó dolog) meg kell próbálnod idő előtt abbahagyni, mielőtt teljesen szétesel. Ez az írásod megmosolyogtatott az alapból sz.ar hangulatomban, biztos jó fej lehetsz. :) Csak ne rontsd el.
2013. jún. 15. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Hallucinogéniákat is fogyasztattam már hosszan tartóakat is, ezt csak érdekesség gyanánt mondom, mert tényleg érdekes élmény volt egy napon keresztül szellem voltam, repülve járkáltam a házban de ezt senki nem vette észre sajnos, meg a testemet otthagytam az ágyon aludni és úgy járkáltam szellemként házban.
2013. jún. 15. 01:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!