Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ha tisztában vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha tisztában vagytok vele, hogy csak szexre kelletek egy férfinak, belementek a dologba?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy flörtölsz egy férfival, és tudod, hogy nem lehet több a dologból, csakis alkalmi szex.

Nem tudni, hogy egy vagy több alkalom, de a szex az tuti.

22 éves nő vagyok, a férfi 38 éves, és nős.

Nem mond semmit a családjáról, csak annyit, hogy van.

Viszont nekem elég félreérthető megjegyzéseket tesz.

Helyes férfi, ha nem lett volna szimpatikus, akkor biztosan nem is foglalkoztam volna vele.


Annak a tudatában, hogy csak szex lehet belőle, belemennétek?

Nem vagyok naiv sem, mert soha nem várnám el, hogy elhagyja a családját, meg különben is, milyen jogon.

Mit tennétek?



2013. jún. 17. 19:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ha van egy kis eszed nem csinálod.. most őszintén csak dugás? ennyit ér neked ez az egész ? inkább keress egy normális pasit és akkor nem lesz ilyen problémád.. ezek csak dugnak egyet és ott hagynak téged..
2013. jún. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nem. SZerintem ez undorító dolog és nem is tudnám megtenni. Nem tudok olyannal szeretkezni akit nem SZERETEK. A fizikai vonzalom jó ha megvan, de nekem a beső számít. Hogy azt éezzem igen egy olyannal szeretkezem akiben megbízok, akit szeretek, akivel jó...
2013. jún. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ha a férfi független lenne, és nem lenne 16 évvel idősebb nálam (basszus, biológiailag az apám is lehetne o.O), akkor belemennék. De nős - nős pasival meg nem kezdünk! Miért nem tanuljátok már meg?

22N

2013. jún. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Pain for Pleasure ***** válasza:

Kizárt. Hogy miért?

1. Nem fekszem le olyannal, akit nem szeretek.

2. Nős.

3. Az idősebb férfiak nem vonzanak egyáltalán.

2013. jún. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

3 hiba:

1.16 év...az azért tényleg korkülönbség.

2.Nem szereted...

3.Van családja.

2013. jún. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Kizárt dolog.
2013. jún. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
csináld azt amit te akarsz, ne itt kérj véleményt úgyis csak kritikát fogsz kapni
2013. jún. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem mennék bele. Nekem van tartásom ha úgy tetszik méltóságom.

Nem az egy éjszakás itt a legnagyobb baki, hanem, hogy asszisztálnék egy házasság "széjjelb@szásához". És ehhez már nagyon kevés EQ kell.

Tudom, tudom, ha nem te akkor más jön... de ez elég harmat gyenge kifogás. Te ledobnád az atombombát, csak azért, mert egy rahedli pénzt kapnál érte? Vannak olyan dolgok amikor hiába csábító egy ajánlat, a becsületünk a tét. És én a becsületem egy jó "f@sz" miatt sem dobom el... pláne mert tele a világ még jó pasikkal.

2013. jún. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Van igényed a szexre? Megkapnád mostanában mástól is?

Válaszold meg ezeket a kérdéseket, és a válaszok ismeretében dönts.

2013. jún. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Pontosan úgy van ahogy azt előttem leírták. Egy családos férfivel neked semmi dolgod. Azért meg, hogy csak kihasználjon, használjon és eldobjon, arra neked semmi szükséged én úgy gondolom.
2013. jún. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!