Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha tisztában vagyok vele,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tisztában vagyok vele, hogy bejövök a leendő főnökömnek, mert flörtölni próbált velem állásinterjú előtt, helyes elvállalni a munkát?

Figyelt kérdés

Interjú alatt is furán mosolygósan zavarban volt, pedig én voltam igazán stresszhelyzetben.

Imádom a párom, szóval ez így nekem kicsit feszes helyzet...

Egyébként az is zavar egy kicsit, hogy a páromat pedig szinte hidegen hagyja a dolog...


2012. dec. 12. 13:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Elvállalhatod,de ne csodálkozz ha majd benyújtja a számlát.
2012. dec. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Háát, nézd, ha ezen múlik, hogy adok-e a gyerekemnek ételt hó végén, akkor nyilván tennék egy próbát. Ha amúgy lenne esélyem normális főnöknél elhelyezkedni, és nem lenne égető a dolog, akkor nem. (Egyébként érdemes ilyenkor a saját ruhánkat és viselkedésünket is revízió alá venni, főleg, ha ez többször is előfordul, több helyen.)


Abban szerintem semmi érdekes nincs, hogy a párodat hidegen hagyja, mit érdekelje egy idegen pasi negéd mosolygása. Nyilván bízik benned, ennyi.

2012. dec. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
70%
Ja persze..csak vannak helyzetek amikor nők többet akarnak bele látni mint ami..mert azt gondolják hogy ők a világ legjobb csajai..Miért gondolod hogy flörtölni próbált?Miért nem lehetséges az hogy esetleg szimpatikus voltál neki?Miért kell azt gondolni hogy minden férfi dugni akar és csak téged akar?Sokszor a helyzet csalóka és az is lehet hogy csak próbára tett..
2012. dec. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Azért jó lenne azt tisztában tenni hogy mi az hogy flörtölni próbált?Mit csinált hogy te ezt gondolod?

Mivel stressz helyzetben voltál nem biztos hogy jól láttad és tudtad felmérni a szituációt..szerintem az lenne a legjobb ha leírnád hogy mit csinált hogy te ezt gondolod..

2012. dec. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Ha kell a munka, vállald el. De mellette nézz mást is.

Én dolgoztam már így, nem volt semmi gond, csak mivel nem kapott meg a főnök, a próbaidő vége előtt kirúgott. De legalább addig is volt munkám :)


A párodon ne csodálkozz: egyszerűen bízik benned, nem olyan rossz dolog az :)

2012. dec. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak te gondoltad flörtnek, ő meg pusztán csak kedves akart lenni. Szerintem is beképzeled magadnak, de ha nem muszáj munkát találnod, akkor ne vállald el, majd jó lesz másnak, akinek szüksége van a munkára.
2012. dec. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Hát nem bővelkedem a lehetőségekben, ha válogathatnék jobbnál jobb főnökök között, akkor azt tenném.

De ez zavaró. Amúgy egyértelmű szitu volt, mert amikor meglátott, csak állt és nézett, aztán mosolygott egy ideig rám, és csak úgy jött oda, az interjú végén pedig még utánam is jött még beszélgetni, holott a többi alany is ott várakozott rá. Hát itt szerintem nincs félreértve a helyzet...

Az igaz, hogy most idegen, de később szoros napi kapcsolatban lennénk. Nekem ez így fura, és nem a jó értelemben.

2012. dec. 12. 13:22
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
én nem gondolom ezt flörtnek, szimpatikus voltál neki és ennyi. nem kell ám azt hinni állandóan h le akarják venni rólatok a bugyit, lányok!
2012. dec. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Tudod kérdező engem is bíztak már meg azzal hogy döntsem el én hogy kit vesz fel a főnök és megbízott azzal hogy beszélgessek el én velük mivel már elég régóta dolgoztam a cégnél és megbízott bennem.Ugyan ez volt a sztori,sok csaj odajött tetszelgett és abszolut azt gondolták hogy meg akarom őket dugni,csak rájuk kellett nézni,én direkt adtam alájuk a lovat és teszteltem őket,mert a főnököm is ezt tette volna.Közben csak szimpatikusak voltak nekem ennyi és próbáltam normális lenni..Ha egy férfi rendes és udvarias akkor miért kell egyből dugást bele látni?
2012. dec. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Nah, a flörtölés pedig még azelőtt kezdődött, hogy tudta volna, én is állásinterjúra mentem, mert már fél órával korábban ott kóvályogtam, hogy biztos megtaláljam a helyet.
2012. dec. 12. 13:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!