Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy csaj aki nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy csaj aki nagyon tetszik most mit kezdjek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
tetszik egy csaj ÍRTÓRA léci adjatok tippeket hát ha sikerül ja 11 éves vok.

2013. jún. 17. 20:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
BASSZ x'DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2013. jún. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Zakathol ***** válasza:
100%
hát tényleg kibővítetted az információ-halmazt a leírásban...
2013. jún. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

hívd el játszóházba

ezek a mai fiatalok, bezzeg az én időmben

2013. jún. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Jó BŐVÍTEK nagyon szép, kissé akaratos de ezért szeretem, kiááll az igazáért, együtt érző, és még sok-sok jó dolgokat tudnék róla mondani, csak kicsit szégyenlős vagyok és nem tudom hogy járna-e velem ez a gond meg gőzöm sincs hogyan szólítsam meg meg hogyan udvarolhatnék neki
2013. jún. 17. 20:50
 5/12 A kérdező kommentje:
ja és őt nem érdekli a játszóház meg az ilyen ovis dolgok :/ meg engem se hasonló az ízlésünk nagyon
2013. jún. 17. 20:51
 6/12 anonim válasza:

Mi érdekli? Írj neki facebookon, vagy kérd el a telefon számát. Ha még találkoztok ( évzáró, búcsúbuli stb. ) akkor hívd meg pl. moziba vagy valahova. A lényeg, hogy légy nagyon-nagyon kedves, udvarias vele. Vagyis szerintem ez nálam mindent visz :). A külsőd ne legyen túl menő vagy éppen túl kisfiús. Válassz közömbös darabot.Bár ez attól függ, h milyen típus a lány. Ha már találkoztok akkor vigyél neki egy kis apróságot mint pl. csokit, ha olyan típus kis plüsst vagy valamilyen kis ajándékot amit akár te is készíthetsz. Ui: Légy bátor!

11/L

2013. jún. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen mindenkinek főleg az uccsó válaszolónak mert azért ő érti, mert egykorúak vagyunk
2013. jún. 21. 14:07
 8/12 A kérdező kommentje:
ja és ma lesz évzáró tegnap meg búcsúbuli voltXD jövőbe látó
2013. jún. 21. 14:08
 9/12 anonim válasza:
Nagyon szívesen! Remélem segítettem
2013. jún. 30. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hogy hívják?
2013. júl. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!