Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az miért van, hogy pár napos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért van, hogy pár napos, borostás pofával sokkal vonzóbb, helyesebb fiúnak látom magam a tükörben, mint csupasz pofával? Vajon a lányok is helyesebbnek látnak így vagy csak én képzelem be?

Figyelt kérdés

2013. jún. 17. 23:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egy pasit szexive es ferfiassa tesz a borosta. :)
2013. jún. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szeretem ha egy pasi borostás! :)
2013. jún. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem is szexi:D
2013. jún. 17. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Tény #1: Biztosan vonzóbbnak találnak. Nem a borosta miatt, hanem mert vonzóbbnak találod saját magadat. Közhely, de ez sugárzik valakiből. Ha jó pasinak tartod magad, ha rendben van az önértékelésed épp, akkor több lánynak fogsz bejönni.


Tény #2: Az arcszőrzet férfias. Ha van is valamennyi, nem csak pár szál, persze. Ha magadat egy klasszikusabb férfiideálhoz hasonlítgatod, akkor nyilván borostával vagy kisebb szakállal közelebb leszel ehhez az ideálhoz. Ha azt látod a tükörben, hogy egy gyerek köszön vissza, oda a férfiasság.

2013. jún. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is így látom!

Borostásan jobbnak tartom magam! :D

2013. jún. 18. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azért, mert az ilyen apróbb dolgok sokat változtatnak az ember kinézetén. Már egy szemöldök is sokat tud számítani.
2013. jún. 18. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más áll jól. :) Én most konkrétan szerelmes vagyok egy srácba, bár ez csak plátói... de mindegy. Szóval neki például a kicsi szőr meghagyva az arcát kifejezetten jól áll. Ha leborotválja, úgy néz ki, mint egy 12 éves, rá se ismerni.
2013. jún. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!