Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen népszerű mostanába...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen népszerű mostanában ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


18 éves vagyok és van egy 26 éves barátom. Imádjuk egymást már több, mint egy éve együtt vagyunk. A barátai folyton azzal nyaggatják, hogy ők hol tudnának felszedni egy olyan korú lányt, mint én? Ők is inkább komoly kapcsolatot szeretnének, de olyan korúval, mint én. Ez mostanában miért olyan nagy szám?

Normális válaszokat!


2013. jún. 18. 12:22
 1/9 anonim ***** válasza:
A friss hús mindig friss, és egyben a legfinomabb.
2013. jún. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mindenki szeret büszkélkedni ha fiatalabb csaja van én is igy vagyok párommal korkülömbséget illetően
2013. jún. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hat azert mert ebbe a korba tanithato van , o formal teged ugy , ahogy o akarja , majd ha szakitasz vele mivel , hogy szakitani fogsz ( garantalom ) mas pasihoz nehez lesz hozzaszoknod mivel te maskepp szoktad meg . . .
2013. jún. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Utolsó ez gonosz volt. Honnan tudod te azt, hogy ők szakítani fognak ?
2013. jún. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Zsenge pipi lehetsz, én is körbeudvarolnám a puncidat :)
2013. jún. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ez az elet rendje :)
2013. jún. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2-essel szerintem egyet tudok érteni.:)
2013. jún. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az, hogy naivabbak és "frissebbek" a korodbeliek.
2013. jún. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A pärom és köztem nagy naivan 25 év korkülönbség van drága, de 20 éves létemre ismét nagy naival már 2 éve vagyunk együtt. A kis naîv el is jegyzett... Bár lehet én vagyok naív , hogy igent mondtam:D
2013. jún. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!