Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért motyog és hadar?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért motyog és hadar?

Figyelt kérdés
Ha találkozunk (összefutunk pontosabban, mert csak ismerősök vagyunk) és beszélgetünk, akkor halkan és gyorsan beszél. Ha más is van ott, akkor érdekes módon nem annyira. Ez mit jelent nálatok, fiúk, a zavar jele?

2013. jún. 18. 15:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csak zavarban van előtted :)
2013. jún. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
1-es, én is erre gondoltam. De nem 14 éves, hanem felnőtt férfi (ezt nem írtam, bocsi). És egyáltalán nem tűnik lámpalázas típusnak, inkább mint akit szeretnek a nők és tudja (I'm sexy and I know it :D)
2013. jún. 18. 15:31
 3/8 anonim ***** válasza:
Nő vagyok, de én is a zavarbalevésre tippelek.
2013. jún. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

De mi az oka erre? Én nem vagyok álmai nője, és nem is közeledeik felém.

láttam egyszer beszélni több ember előtt, és akkor is hadart.

2013. jún. 18. 15:33
 5/8 anonim ***** válasza:

Hmm..egyrészt a tetszés vált ki ilyesmit, de azt te kilőnéd (lehet mégsem kéne?!).

Másrészt..nekem is van egy-két ismerősöm akik előtt zavarba jövök, pedig nem tetszenek, de mégis nehezen állom a nézésüket.

Harmadrészt..lehet van benned valami zavaró felé? Mondjuk egy mélyebb dekoltázs, ami elvonja a figyelmét..vagy lehet ő szégyell valamit előtted, mondjuk csúnya fogak, és azt próbálja leplezni.

Vagy lehet hogy csak fél a nőktől? Kisebbségi komplexus?

2013. jún. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tetszel neki. Ez biztos. Tapasztalatbol irom.
2013. jún. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
5-ös nem lövöm ki, csak azt gondoltam, hogy én nem vagyok annyira jó nő, mint amit elképzelek, hogy neki bejön. de lehet, hogy csak kishitű vagyok. nem hiszem, hogy titkolna bármit, amikor más is ott van, akkor nem így beszél, és azt én is látom, tehát amiket írtál, az nem valószínű
2013. jún. 18. 20:39
 8/8 A kérdező kommentje:
6-os, én is ezt gondoltam, csak megerősítést várok, hogy a gondolatom reális-e
2013. jún. 18. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!