Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiaknál miért elfogadotta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknál miért elfogadottabb, ha egzotikumra vágynak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nagyon sokszor tapasztaltam itt a gyk-n is, hogy míg egy nőt lehordanak mindennek ha nem magyar párt akar magának, addig egy férfinak normális, tényleg hasznos válaszokat adnak. Gondolok itt arra, amikor egy nő kiírja, hogy hol lehetne feketékkel ismerkedni, akkor ő rib@nc, mert neki biztos csak a nagy pénisz miatt kell az illető. Ha férfi írja ki ugyanezt (hogy ő pl. fekete nőt szeretne megismerni), nem kap semmi sértő választ.


Miért ez a megkülönböztetés?


2013. jún. 18. 17:04
 1/7 anonim ***** válasza:
én nem vettem észre ezt. A pasiakt is ugyanugyk iosztják olykor ez miatt, mikor a pucus pöcögtető mangán felnött vézne kis mikiegér p*csű kiskrapek japán nöt akar magának... :D
2013. jún. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor mások a tapasztalataink... :) De köszi a választ. Írhattok még!
2013. jún. 18. 17:14
 3/7 anonim ***** válasza:

Külföldön élek, van két fekete haverom ( én is srác vagy persze ). Szoktunk néha együtt partyra járni, szóval van rá némi rálátásom a dologra. Szerintem két oka van.


1. a nők szeretik hangoztatni, hogy ők sokkal inkább érzelmi lények, a szex kevésbé tölti ki az életüket stb. De ha egy nő úgy áll hozzá egy feketéhez, hogy igen ez egzotikum, és könnyen oda adom magam neki, ez némileg szembe megy ezzel az állítással.


2. A férfiak valahol versengenek egymással. Mindenben. A nőkért is. És a fehér férfiakat zavarja, hogy egy fekete mennyivel egyszerűbben tud csajokat felszedni pl. szórakozó helyeken. Sokszor láttam a fekete barátimat csajozni ilyen helyeken, és elképesztő, hogy mennyire jól megy nekik. A sok fehér csaj sokkal könnyebben adja magát nekik. Szóval szerintem valahol ez irigység. És ezért nem helyeslik.

2013. jún. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Na ez tényleg hasznos válasz volt! Nagyon szépen köszönöm! :)


Lehet, hogy én kivétel vagyok, de nem adnám oda magam könnyebben egy feketének. Tényleg érdekes, amit írtál, mondjuk szerintem egy fehér nőnek sem olyan jó látni, ha mondjuk egy helyes fehér egy ázsiaival van együtt. Nekünk is rossz, de mi (legalábbis én) nem utálkozunk.

2013. jún. 18. 17:26
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen tényleg rossz tud lenni. De meg tudom érteni, mert nekem is van ilyen " hajlamom ". Bár az én esetemben nem bőrszínről van szó. Bizonyos országokból származó lányok jobban tudnak érdekelni. ( oroszok és lengyelek :) ) A hasznos válaszoló voltam.
2013. jún. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Akkor nem vagyok egyedül. :) Azt szabad megkérdeznem, melyik országban élsz?

(Remélem, sikerült felpontoznom! Valamiért nekem nem jelzi ki, hogy számomra hasznos volt a válaszod. Pedig az volt... :)

2013. jún. 18. 17:55
 7/7 anonim ***** válasza:
Küldtem egy privát üzenetet, mert ez már nem egészen ide kapcsolódik. :)
2013. jún. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!