Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a pasi arra kér hogy képet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a pasi arra kér hogy képet küldjek a melleimről azt miért teszi?

Figyelt kérdés
Azt mondtam, hogy nem, mert félek, hogy továbbküldené és azt mondta erre, hogy sose tenne ilyet..(az előbb már kiírtam a kérdést, de törölve lett)
2013. márc. 14. 18:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ne küldj neki.. Mondani bármit lehet.
2013. márc. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Miért miért?? Hány éves vagy édes istenem..???

Látni akarja mert kíváncsi rád.

2013. márc. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
jaja hány éves vagy?? plusz ennyire naiv hogy lehetsz,hogy egy percig is elhitted hogy nem küldi tovább? 99,99% hogy hazudnak az emberek ilyen dolgokban..
2013. márc. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hogy kiverje rá...logikus nem?
2013. márc. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
De a haverjainak vagy kinek küldené tovább?
2013. márc. 14. 18:23
 6/11 anonim ***** válasza:
Felakar izgulni.Meg kivancsi mennyire vagy bevallalos.
2013. márc. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én is szoktam kérni és megtartom magamnak, nehogy már más kan is élvezkedjen arra a kincsre, amit én szereztem saját erőmből. :D
2013. márc. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszolónál a pont!


Az intelligens ember így cselekszik, mint te (vagy mint én) :D

2013. márc. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2013. márc. 19. 08:01
 10/11 anonim ***** válasza:
Én is kértem már, kellett egy kis idő, mire úgy gondolta, h megkaphatom a képeket, de senki se tud róla és nem is fog. Nekem küldte a képeket, nem másnak és ha bízott benne ennyire, akk nem leszel olyan bunkó, h mutogatom másoknak. Sajnos nem mindenki ilyen és sokan visszaélnének vele...
2013. márc. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!