Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért teszem azokat a dolgokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért teszem azokat a dolgokat amiket régen elítéltem? 17/f/meleg

Figyelt kérdés
volt egy hosszú kapcsolatom, régen úgy voltam, hogy a drog rossz, egy alkalommal is, és szexelni kb pár randi erejéig nem fogok, csak ha vkit nagyon kedvelek, ráadásul még rengeteg ilyet mondtam. most mindet megszegtem. és élvezem. nagyon is. viszont a hosszú kapcsolat előtt, meg a hosszú kapcsolat közben ezeket a dolgokat elítéltem, és most bűntudatom van magammal szemben. a régi énem nagyon utálná a mostanim. nem tudom, hogyan tovább, de nem akarom azt a régi unalmas kapcsolatbéli életem, és így olyan élvezetes minden. most is ugyanezt gondolom, hogy pár randi, meg kedvelés előtt még nem kéne szex, mégis megteszem ha úgy kerül rá sor, és drogkat is a példa kedvéért elfogadok, ha nagyon úgy jön, de amúgy még mindig elítélek. össze vagyok zavarodva, ez a kapcsolat felborította a normális életem, és sok idő után is még fel van borulva.
2013. jún. 18. 17:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Miért kéne törölni? A farok méretes kérdéseidet se törlik, akkor ezt miért kéne? Megjegyzem sok heteró unatkozó fiú is ír ki itt meleg kérdést. Ebben biztos vagyok! Ha zavar ne lépj bele mindegyikbe és ne kommentelj!


Hozzászóló: Szerintem mindenkinek vannak korszakai. Lehet most másképp látod a dolgot. Én magam rágódom, hogy mit tegyek, mert érdekelnek fiúk és eddig azt mondtam sose fogom kipróbálni, de ma már pl úgy vok vele, hogy jó lenne kipróbálni, de nem merem kiadni a képem, stb.

2013. jún. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
utolsó: ne aggódj, általában,a melegek megértőbbek is mint a leányzók.:D
2013. jún. 18. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!