Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mostantól így lesz? E...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mostantól így lesz? E miatt vesztem el a barátaim?

Figyelt kérdés
19 éves fiú vagyok és a múlt nyaram hihetetlen volt, rengeteg buli, szórakozás stb. De a barátaimnak már van barátnőjük és ezeréve nem láttam őket és félek hogy ez a nyár nem fog szólni semmiről. Én megértem, hogy foglalkozni kell egy barátnővel de ennyire? hogy egy hónapba nem ér rá egyszer se. És a legtöbb barátommal ez a helyzet. Én is próbálok barátnőt szerezni de ha lesz akkor se hanyagolom el a barátaim. Mit gondoltok? Ennyire megváltoztatja a baráti viszonyokat egy barátnő?
2013. jún. 18. 23:24
 1/4 anonim ***** válasza:
ebben sajnos igazad van. Tény hogy a kapcosaltokkal foglalkozni kell de sokan átesnek a lo tuloldalára. Szerezz te is valami nöt és akkor észre sem fogod venni.
2013. jún. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ismerős a helyzet, sajnos egy-két jó haverral előfordult már az évek során, hogy minden baráti kapcsolatot felrúgtak egy bula miatt...
2013. jún. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
rossz hírem van, barátságszociológián azt tanultam elméletben és mint látjuk a gyakorlatban is így van, hogy a barátságok nem egy kiforrot valamik, hanme könnyen szépen lassan leépülnek. és a munka/iskola/szerelem, ezek változásai miatt 25éves korára az ember elcseszi a baráti kapcsolatait. ez ellen annyit tehetsz, hogy próbálod velül tartani a kapcsolatot és nem veszel velük össze ha téged hanyagolnak. így megmaradhat a barátok 30%-a 25éves korodra. sajálom h lekellett ezt írnom neked.
2013. jún. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Régebben 15-20 fős bandával nyomúltunk bulizni, beszélgetni, focizni, hülyéskedni (nem kötekedni) mára már a legtöbbnek valóban kapcsolata van sőt gyereke. Van aki Debrecenben tanul van aki Győrben, külföldön dolgoznak másféle munkabeosztásban dolgoznak. Ezek összessége miatt már mi is elfogytunk. Ha összefutunk ugyan úgy örülünk egymásnak meg a sztorizgatás de tartósan már nem töltünk együtt időt. Közben nekem is tartós kapcsolatom lett lehet hogy ez is hozzá járult, de mindenki lemorzsolódott a másikról 1-2 ember még szorosabban tartja a kapcsolatot de ez már akkor sem az igazi.
2013. jún. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!