Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk! Ti irogatnatok mas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Ti irogatnatok mas lanyoknak mikozben baratnotok van?

Figyelt kérdés
Az ok mindegy. Ismerkedes ilyesmi
2013. jún. 18. 23:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy barátnő mellett nem látnám értelmét ismerkedésnek más lányokkal, de lehet én vagyok csak ilyen. 20/F
2013. jún. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

A lány barátaimnak igen.

Ismerkedni nem..

17/F

2013. jún. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%

Persze, simán. Elégé lekorlátozódna a világ, ha megállna az élet csak attól, mert van valakim.

Pl.: új munkahelyen kolléganőmhöz nem szólhatok csak munkaügyben azért mert van bnőm? Na ne már...

2013. jún. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. jún. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

és ha az a lány pont azaz a csaj, aki majdnem exnek tekinthető és megfogadta hogy soha többé nem fog vele szóba állni a pasival? akkor a pasi miért üzenget úgyhogy még mindig ugyanaz a nője van meg? mint egy költői kérdést teszem fel ezt ide, erre az oldalra...


( pasi hibás, nem a csaj)

2013. jún. 19. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én igen.
2013. jún. 19. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Beszélgetek is lányokkal.
2013. jún. 19. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Most ha barátnőm van, akkor minden női ismerősömet el kell zárnom magamtól, akikkel egy suliba, szakra járok, vagy együtt dolgozunk? :D Ne legyél már hülye...
2013. jún. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Baráti dolgokról persze, de ha úgy érted, hogy ismerkedni azt nem.
2013. jún. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ajj nem igy gondoltam nem a mar meglevoekkel nem beszelni. Az termeszetes h osztalytarsakkal munkatarsakkal. Ugy ertettem h ujjakat szerezni pl. rairni valakire a neten ilyenek.
2013. jún. 19. 11:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!