Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk! Miert bamultok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Miert bamultok egy csajt, ha van baratnotok?

Figyelt kérdés
Az tortent velem, hogy lakodalomban voltam, es a szinpadon volt egy zenesz srac, aki nagyon is tetszik nekem(gitarozott), egesz lagzi ideje alatt engem bamult; nem csak ram ram nezett neha, amikor rapillantottam, o folyton engem nezett. Nem tudom, hogy van-e baratnoje, de nagyon jol nez ki, es ezert gondolom, hogy van.
2011. aug. 5. 10:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Lehetsz vagy 10 éves ilyen felfogással:"Nem tudom, hogy van-e baratnoje, de nagyon jol nez ki, es ezert gondolom, hogy van."
2011. aug. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de ha jön egy jó csaj és nem bámulom meg akkor a barátnőm lecsesz, hogy miért nem néztem meg :) (Ez komoly)
2011. aug. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Killgun ***** válasza:
Attól,hogy van barátnőnk,még vannak nála szebb lányok,akármennyire is szeretjük,férfiak vagyunk...néha megnézzük egy másik csaj seggét,nemtudom ezért miért kell hisztizni...Ti bezzeg a barátnőitekkel kitárgyalhatjátok,hogy ki illene a barábnőmnhöz jobban... :') Am próbálkozz be nála...vagy bejön,vagy nem,de nem veszítesz semmit...
2011. aug. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
A lányok is megbámulják a jó pasikat, ha van barátjuk, még ha van is barátjuk. Szóval nem kellene álszenteskedni :) Aki jól néz ki azt meg lehet nézni, ez nem jelenti azt, hogy emiatt kevésbé szeretem a barátnőmet, vagy hogy dobnám a másik csaj miatt. Megcsalni meg sosem.
2011. aug. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem azt mondom, hogyha van baratom, nem nezem meg a ferfiakat, DE o egesz ejjel engem bamult. Este 9tol reggel 6-ig az esetek 80%-aban mikor raneztem, azt vettem eszre, hogy engem bamul.
2011. aug. 5. 10:14
 6/14 anonim ***** válasza:
Miért nem mosolyogtál rá v ilyesmi, valami pozitív visszajelzést adhattál volna neki! Akkor talán oda is ment volna hozzád.
2011. aug. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
nem csoda.. a lakodalomban mindenki be volt b*szva, le se sz*rták a zenész gyereket, csak Te voltál a közönség.. nem nehéz akkor csak Téged nézni
2011. aug. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Az természetes, hogy megnéznek másokat is. Én is megnézem a jó pasikat, sőt ha látok egy nagyon csinos és szép lányt még én is megbámulom, mert ugye ami a szép az szép:)

21l

2011. aug. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

a művészek gyakran csinálják azt, hogy kiválasztanak valakit a tömegből és rá koncentrálnak. ez segít csökkenteni a nyomást, hogy annyi ember bámulja őket.


egyébként meg hűséget fogadtunk (sokan még azt sem) és nem vakságot.

2011. aug. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
a pasiknak sokszor elég, ha a csaj visszajelez = simán lefektethetné, de ez még nem jelenti azt, hogy le is akarja = jót tesz az önbizalmának, ennyi
2011. aug. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!