Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jó ötlet "lazulni" az exemmel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet "lazulni" az exemmel?

Figyelt kérdés

Úgy hozta az élet, hogy mindketten keveset tudunk a jelenlegi párunkkal lenni a nyáron. (Távolság miatt.)


4 évig voltunk együtt, nekem ő volt az első minden téren. 2 éve szakítottunk, de jóban vagyunk, bár a fősuli miatt csak évente 3-4-szer találkoztunk.


Most itt a nyár, de nem tudom mennyire jó ötlet elfogadni az ajánlatát, hogy töltsük együtt az időt, csináljunk programokat közösen, baráti alapon. Nagyon nincs egyikünknek sem baráti társasága, csak a főiskolán, egyetemen, azaz messze a lakóhelyünktől.


2013. jún. 19. 00:05
 1/5 anonim válasza:
Hát ha tényleg baráti, akkor nem gond sztem, de előtte mindenképp beszélj a pároddal, nehogy félreértse... inkább az ő véleményét kérd mint egy zsák idegenre itt, akik ilyenkor főleg a hülye kérdésekre vannak kihegyezve...
2013. jún. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi! A barátom azt mondta, hogy részéről oké a dolog. Egyszer már találkoztak (véletlenül) és megállapította, hogy neki tuti nem rivális az exem. :D Nem is. :)


Amúgy rendes srác, ugyanúgy egyedül van, mint én és szereti a barátnőjét.


Annyi a kételyem, hogy anyám a jelenlegi barátomat utálja, míg az exemet imádja.

2013. jún. 19. 00:27
 3/5 MrHard ***** válasza:
Tuti, hogy lesz szex, ezt azért kalkuláld bele a dologba! Tudom, hogy most az írod erre, hogy nem, de igen, lesz.... Én is voltam már hasonló szituba és folyamatosan nyomultam az ex-csajomra, mert a férfiak ilyenek....
2013. jún. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm, ment a zöld mindkettőtöknek!


Kedves második : miért nyomul egy pasi az exre? Nem túl fényes kilátás, sztem hanyagolom a dolgot akkor. Egy félrelépés a jelenlegi végét jelentené, amit nagyon nem szeretnék.

2013. jún. 20. 22:54
 5/5 MrHard ***** válasza:

Sajnos a férfiak már csak ilyenek.... Mivel sokáig együtt voltatok, gondolom, vonzódtatok egymáshoz és ez ilyenkor a felszínre tör!

Sztem, ha jól éreznétek magatokat, akkor neked is megfordulna a fejedben, bár vannak kivételek :P Mindenesetre nekem sem kellett erőszakoskodnom az exemmel, hogy legyen valami :D:D:D

2013. jún. 21. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!