Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire jó az itt egy két csajnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire jó az itt egy két csajnak hogy kamu képet küldözget magáról?

Figyelt kérdés

Már vagy egy tucatszor elő fordult hogy valóban csajjal beszéltem,az írás alapján azért ez lejön.De nem merte a saját képépt elküldeni,cserébe természetesen én is küldök magamról.Aztán én azért mindig rákeresek a goggl képkeresővel vagy a tineyal és sokszor bukta a vége.

Azért ia gondolom hogy csajokkal beszéltem mert nem éppen kirívó képet küldtek vagy éppen olyat ami nem lenne hihető.Úgy értem nem egy bombázoról küldték el.De mire jó ez komolyan?


2013. jún. 19. 13:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
ők képet akarnak rólad,de csúnyák ezért nem merik bevállalni magukat!
2013. jún. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát ezt én sem tudom, de velem is előfordult már.
2013. jún. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én idióták fejével nem tudok gondolkodni.Valószínű,az van,amit az 1-es is írt.
2013. jún. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Önbizalom hiányosak, nem merik magukat felvállalni... az ilyenekkel azért vigyázz, nehogy kisüljön egy randi, és ott koppanni fogsz a látványtól.
2013. jún. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!