Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vagány srácok! Milyen lányokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vagány srácok! Milyen lányokat szerettek?

Figyelt kérdés

2013. jún. 19. 20:38
 1/4 anonim ***** válasza:
37%
Az olyat, akinek olyan a szeme, mint a füstölt disznósajt és a lába, mint a kötözött sonka. grrrr.
2013. jún. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mit értsz vagány alatt?

Mert én katonajelöltként nagy bátorsággal annak tartom magam

2013. jún. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tetovált piercinges nőket
2013. jún. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Gondolom az olyanokra gondol, aki menő a baráti körében, jól néznek ki, sok mindenben benne vannak.

Én azt vettem észre, hogy az ilyen srácoknak olyan lány kell, amiben van valami plusz, amitől érdekes lesz. Mondjuk énekel, táncol, kicsit nagy szája van..

2013. jún. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!