Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok! Komoly kapcsolatra az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Komoly kapcsolatra az aranyos, értelmes, kevésbé "használt" természetes szépségű lányokat keresitek?

Figyelt kérdés
És milyen kortól akartok olyan kapcsolatot,amiből később együttélés,házasság lesz? Teljesen egyénfüggő?
2013. jún. 3. 00:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Házasság itt nem lesz, az tuti! :D Valószínű komoly kapcsolat csak kb 3 év múlva lesz.
2013. jún. 3. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyénfüggő. Nekem már jöhetne egy komoly kacsolat, azt se bánná, ha később házasság lenne belőle. Csak előbb fejezzem be az egyetemet.

21f

2013. jún. 3. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
bánnáM *
2013. jún. 3. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
szerintem teljesen változó... én 30-35 éves korom előtt biztos nem szeretnék se feleséget se gyereket, aztán lehet ez vátozni fog :) és hát nekem alapból az aranyos, kevésbé használt lányok tetszenek...
2013. jún. 3. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon egyénfüggő. Van aki már 14-15 éves korában komoly kapcsolatot akar, van aki 40 éves koráig k*rvázik, van aki meg csak a móka kedvéért megy bele egy kapcsolatba, aztán mégis komolyra fordul :)


Sőt, általában azok találnak nehezen komoly kapcsolatot akik nagyon rá vannak feszülve.

2013. jún. 3. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

igen, általában. gyereket csak akkor vállalnék amikor már elvégeztem az egyetemet, és megvan a saját egzisztenciám, szóval olyan 26 év kor körül.

21F

2013. jún. 3. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
tök mindegy, hogy egy nö mennyire "használt" hány pasival volt elöttem. Ha egészséges és szeret engem és nem fertőz meg akkor lehetett elöttem akármekkora ringyó is akkor is szeretni fogom és hüséges leszek ha ő is hozzám. És én csak komoly kapcsolatra keresek nőt ha keresek. Az ilyen szexbarátság nálam nem pálya. :)
2013. jún. 3. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Mókusgyilkos ***** válasza:
100%
házasság brr a hátam közepére sem kívánom de én anno 14 évesen kapásból egy 2,5 éves kapcsolattal indítottam :D [egy egyébként nem annyira keveset használt lánykával persze a qrva és h volt pár pasija nem ugyanaz :D]
2013. jún. 3. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
a komoly kapcsolat alap de felesleges annyira elöre tervezni, majd ahogy a gép dobja.
2013. jún. 3. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ahogy mondod. Hazassagra valszeg 25-tol felfele gondolnek de attol fugg hogy meggyozodtem-e hogy a valasztottam nem egy idiota
2013. jún. 3. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!