Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok nektek be jönnek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek be jönnek az ilyen pasik?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok arról a pasiról ha valaki hangosabban hallgatja a kocsiban a zenét és tetszik nektek a zene is meg a pasi is?Szóval mentek pl a strandra és elmegy mellettetek lassan autóval lehúzott ablakkal egy ilyen pasi mit szóltok?
2013. jún. 20. 16:01
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nem. Én általában kinevetem őket és még véletlenül sem nézek oda... Szerintem szánalmas.
2013. jún. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

És még az milyen szánalmas mikor 1 fostalicskából engedik így a zenét....A kocsi olyan rozsdás h ha belerúgsz kettépottyan,de 100k-s alufelnik és 1 subwoofer az nem hiányozhat belőle.Jah és még ültessük bele a póló nélküli faszagyereket napszemüvegben,kis izmokkal.Jah és egyesek pedig kicserélik még a kipufogót is h ütősebb hangja legyen az 1.2-es motornak :D :D.

Nagyon,nagyon,nagyon GÁZ.Ezek az igazi looserek.Akiket sose értettem h mire verik magukat.....

2013. jún. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Fárasztóan próbálnak menőnek tűnni, de közben csak leégetik magukat. Legalábbis előttem.
2013. jún. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
0%

Igen te már akkor tuti nagyképű vagy!

De amikor a kis csitri azt utcán "francia bugyiban" mert amiket megvesznek rövidnadrágnak az a "nadrág" semmit sem takar és ők kacarásznak meg vihognak a létező összes emberen találnak valami vicces dolgot..és ha egy ilyes fajta ember megnézi őket már az utcán a kis bugyikájukba élveznek!

Miért kell rögtön nagyképűnek meg stb-nek nevezni?!

Nem értem..

2013. jún. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Én nagyon utálom az ilyet. Tényleg szabályellenes..

Olyan, mintha felvágna, hogy "Hűú, nekem kocsim van és hallgatom a zenét, béjbii..". Szóval érted, ugye?:)

2013. jún. 21. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Érdekes,mindenki útálja az ilyeneket,mégis velük járkálnak a jó nők!
2013. jún. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
unszimpatikusak
2013. jún. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!