Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok! Nektek milyen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

M+D kérdése:

Srácok! Nektek milyen a nőideálotok? Milyen lányok jönnek be? Kort is írjatok.

Figyelt kérdés
2013. jún. 4. 18:15
 1/10 anonim ***** válasza:

már annyiszor leirtam de nem jelentkezett még :(


:D

2013. jún. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ez jó volt 1-eske :D
2013. jún. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
És ha leírom 200.-ra, majd bejön az ajtómon?
2013. jún. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Prof. írd csak le,mert nekem már volt,hogy ilyen válaszomra írtak :)
2013. jún. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2013. jún. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

[link]


Pici, alacsony, törékeny, barna haj, barna szem, szép és aranyos arc.

Ó és ennek a hölgynek imádom a hegyes szemfogait. <3


23F

2013. jún. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Akkor Foley kedvéért: :D


Az én nöideálom legyen megértő, gondoskodó, de ne alárendelt. Legyen csinos de nem baj ha nem topmodell hiszen én sem vagyok Brad Pitt. Legyen hoszabb heje mint nekem amibe esténként belefurhatom elalvás elött a fejem és a szemei mosolygósak legyenek. Legyen kedves, humoros lehessen vele mindenröl beszélgetni, legyen kicsit romantikusabb is, hogy el lehessen vele menni sétálni a parkba. Akit elvihetek étterembe és elvihetem a kedvenc fabodémhoz is bekapni egy hambit. Ne legyen prüd és tudja, hogy mit akar. Legyen őszinte és ne sértödjön meg a kis csipkelödéseken és ugyanugy merjen visszaszólni ha épp poénkodunk.

Legyen vagány és ne jusson eszébe "óh ez olyan gyerekes" cimü gondolatok. Legyen mindig önmaga.

Olyan lány legyen akivel nyári estén ki lehet feküdni a fübe vagy a padra kiülni, ősszebújni és nézni az eget és minden hülyeségről beszélgetni és nevetni.

Akivel télen össze lehet bujni egy forrocsokival és amig velem van addig mindig boldog. Akiért érdemes felkelni reggelente. :) Valami ilyesmit szeretnék. :)

2013. jún. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ez aztán válasz Prof,köszi.:D. Az 1 -es:ha lefaragsz pár évet,meg kidobod azt a ronda csízmát,akkor hasonlít rám.De a fajtámból elég sok van.:)
2013. jún. 4. 19:17
 9/10 A kérdező kommentje:
Az 5-ös képről beszélek,bocs:)
2013. jún. 4. 19:19
 10/10 anonim válasza:
A 6-os nagyon jó nekem is nagyából olyan
2014. jan. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!