Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindegyik lány ennyire felszín...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindegyik lány ennyire felszínes? Miért nem tudnak elfogadni olyan rettenetesen ocsmány és visszataszító külsővel, amivel megátkozott a sors?

Figyelt kérdés

2013. máj. 26. 16:37
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
59%
minek elfogadni egy ilyet amikor sokkal szebbek vannak?
2013. máj. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
74%
Te el tudnál fogadni egy rettenetesen ocsmány és visszataszító külsővel megátkozott nőt? Fogadjunk, hogy nem. Fogadjunk, hogy most azt mondod, neked a belső számít és hogy legyen valaki, aki szeret és akit szerethetsz, de ez kamu. Neked is magas a mércéd, ha külsőről van szó. Mindenkinek az. Aztán általában lejjebb adjuk az igényeinket, mikor valaki olyannal találkozunk, aki NAGYON megfog minket az egyéb tulajdonságaival. Ha pedig azt mondod, hogy neked sem kéne ocsmány visszataszító nő, akkor sz*pjál halat. Ne itt nyivákolj!
2013. máj. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
19%
az olyan ember mint a második, még le is lőne minket lelkiismeretfurdalás nélkül...
2013. máj. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:
2: Vagy ha valakinek annyira ocsmány a külseje, mint nekem, akkor aztán tényleg nem engedheti meg magának, hogy valamilyen igényei legyenek. Én tényleg bármilyen nőt el tudnék fogadni, csak már legyen egy olyan, aki legalább egy randira eljönne velem.
2013. máj. 26. 16:48
 5/38 anonim ***** válasza:
50%

Például a love.hu-n látom, hogy egy ,,ocsmány" srácnak mennyi levelevan és hányan ,,lávolták"n, akkor ne mondd, hogy nem tetszik senkinek sem! :)

Egy lány.

2013. máj. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
68%
És íme a 100. kérdésed mára.....
2013. máj. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
92%

2-es vagyok.

Rendben, tegyük fel, hogy neked tényleg nincsenek igényeid.

Oké, tehát a gond, mindenképpen a külsőddel van. Gondolom azért próbálkozol fogyással, kozmetikussal, edzéssel, stílusváltással, bármivel, ami a külső megjelenéseden segíthet. De a lényeg, hogy neked úgy kell ismerkedned, hogy a pozitív belső tulajdonságaidat kell hangsúlyoznod. Ami azt jelenti, hogy vagy barátságból szerelem, vagy a képcsere előtt hosszas levelezés. A lényeg, hogy megismerjenek, mielőtt a külsőd miatt le is írnak. Mert ugye, ha valakit kedvelünk, akkor nem számít a külső. Lehet nem lesz belőle kapcsolat, de egy esélyt megér a dolog.

És nem minden nő felszínes. Az, hogy nem tetszel nekik, még nem jelenti azt, hogy felszínesek. Rosszul kezdesz neki. Ha olyan nőre veted ki a hálód, aki párkereső üzemmódban van és megmutatod neki a fényképed vagy személyesen találkozol vele, vissza fog utasítani, mert párkereső üzemmódban az ember elsőnek úgyis a külsőt nézi. Vagy légy okosabb és csak azután vállald a nő előtt a külsőd, mikor már jóban vagytok, vagy olyan nővel kezdj beszélgetni, aki nem párt keres, hanem csak beszélgetni akar valakivel. Így nem kapsz azonnal kosarat és lesz időd megmutatni neki a jó tulajdonságaidat. Utána pedig azért mégis csak több esélyed lesz, mint egy ismeretlen, nem előnyös külsejű férfiként.

Ja és ne szidd magad. Mondd, hogy nem vagy szép, de olyat soha ne mondj magadra, mint a fent használt jelzőid. Ez nagyon nem szimpatikus a nőknek. Tényleg. Így csak szánalmat érzünk és taszulást, pusztán csak a szavak miatt is, mikor még a fényképedet sem láttuk.

Sok sikert!

2013. máj. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
47%
És te el tudod magadat fogadni ilyen külsővel? Nem? Akkor miért kéne másnak elfogadnia? Mellesleg a hozzád hasonló emberek általában feleannyira sem csúnyák, mint azt hiszik, a ssikertelenség oka főleg az önbizalom hiánya.
2013. máj. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:
5: Én valószínűleg klasszisokkal ocsmányabb vagyok annál a srácnál. Nekem olyan ronda külsőm van, hogy minden lányból undort vált ki.
2013. máj. 26. 17:04
 10/38 A kérdező kommentje:
7: A leghosszabb levelezésem képcsere előtt 1 év volt. Képcsere után az a lány is eltűnt minden szó nélkül. De én tényleg annyira ronda vagyok, hogy egyik lánynál sincsen esélyem.
2013. máj. 26. 17:17
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!