Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik! Prostiztatok már?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Prostiztatok már? Milyen volt?

Figyelt kérdés
Nem volt undorító maga a helyzet? Nem szégyelltétek magatokat,h így szexeltetek?

2013. jún. 20. 18:51
 1/3 anonim ***** válasza:
9%
Hát én még soha és nem is fogok olyan mintha egy használt papír zsebkendőt fogadnál el valakitől csak azért mert akkor veszi ki a csomagolásból.
2013. jún. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én egyszer voltam,nem szégyeltem magam.Jó csaj volt nagyon,tökéletes test,de ezzel ki is fújt.Nagyon felízgatott,mert bomba alakja volt,már attól állt a farkam.De a szex része egy nagy sz@r volt,lehet csak kifogtam,de láttam rajta hogy nagyon kényszerből csinálja.Szóval lehet kifogtam,de többet nem is mentem egyhez sem.Inkább kerestem egy barátnőt..te is tedd azt,egy próbát megér,de többet nem.
2013. jún. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
eddig csak prostival voltam. semmitérő volt az egész művelet. nem szégyelltem magam. csak kicsit bosszantó ,hogy kb annyit ér mint egy maszturbálás. pénzkidobás.
2013. jún. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!