Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van tehetségem a bunkó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van tehetségem a bunkó pasik kifogásához?

Figyelt kérdés
2013. jún. 18. 23:11
 1/8 anonim ***** válasza:
nemtudom de még nem értél az utad végére mert velem még nem voltál... :D
2013. jún. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nemtudom b@zdmeg. Szerinted megis mi a f@szomért
2013. jún. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Bevonzód őket. Mint engem. Már imádlak.
2013. jún. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Zsák a foltját......
2013. jún. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igazán köszönöm #2/4
2013. jún. 18. 23:20
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem ismerem a történeted, ez jutott eszembe.
2013. jún. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ezzel sajnos én is így vagyok és rá is jöttem, hogy miért.

Pofonegyszerű a dolog: sajnálatos módon elég sok van belőlük, így a számok törvénye alapján könnyű kifogni őket. :/


Tisztelet a kivételnek és persze akinek nem inge...

2013. jún. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
mert olyan körökben mozogsz, nem tudom hol szoktál ismerkedni de általában az ilyen diszkós díszköcsögöket mindig előbb észre veszik a lányok mert azok páváskodnak menőbb arcoknak tűnnek aztán mikor eljut oda az ember h beszélgetni kell velük akkor csak nyökögnek és nem tudnak 2 értelmes mondatnál többet mondani. meg nem is lehet már normálisan ismerkedni, hogy szia xy vagyok és megtetszettél, ha gondolod igyunk meg egy kávét vagy valamit és dumáljunk egyet, mert egyből azt hiszik h valami perverziója van az illetőnek és elzavarják a fenébe. de egy buliban ha oda megy egy lányhoz egy hamisított Armani ingben, 5kg zselével a haján egy debil akkor az úúúú micsoda kan. -> szerelem első látásra
2013. jún. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!