Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most nagyon gáz?

Figyelt kérdés
Ma elkezdtem chateleni az egyik fiú osztálytársammal, és bizony felröppent néhány kétértelmű célzás. Ennek az lett a vége, hogy konkrétan flörtöltünk, és a Napnál is világosabb, hogy neki nagyon tetszett. De nem tudom, hogy akarok-e tőle valamit. Mert kedves, aranyos, de néha előbújik a másik énje, aki mindent kikotyog, amit megosztasz vele. Szóval flörtöltünk, és bejövök neki. De fogalmam sincs mit csináljak! Nyilván érzek valamit iránta, mert ha nem így lenne, nem mentem volna bele egy ilyen beszélgetésbe. De most mit tegyek?
2013. jún. 21. 00:07
 1/7 anonim ***** válasza:
akarod? igen? akkor folytasd
2013. jún. 21. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez nem gáz, hanem szilárd halmazállapotú.
2013. jún. 21. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Húú, köszi második válaszoló, nagyon feldobtad az estémet :D
2013. jún. 21. 00:10
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed hogy működhet a dolog így az osztálytársaddal akkor vágj bele! végülis veszteni valód addig nincs még nem szakítotok, mert aztán elég kínos lehet..de nem ezen kell gondolkodni..ha te úgy érzed hogy jó lehet, akkor hajrá! :)
2013. jún. 21. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen most jöttem rá, hogy jövőre a párhuzamos osztályba fog járni :)
2013. jún. 21. 00:34
 6/7 anonim ***** válasza:

"mindent kikotyog, amit megosztasz vele"


Akkor hát készülj fel lelkileg, hogy az egész osztály, meg a fél suli tudni fogja, hogy hogyan csókolsz, milyen formájú a melled, mennyire hangoskodsz szex közben... az ilyesmit a kamaszfiúk alapból elmesélik a suliban, dicsekednek, de ez a te kiszemelted még pletykás is, hááát... én a helyedben nem tenném ki magam a többiek gúnyolódásának, annyit biztosan nem ér az a fiú.

2013. jún. 21. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, én is ettől tartok, bár az biztos, hogy szex még nem lesz.
2013. jún. 21. 10:40

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!