Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Online szerelem? Lehetséges?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Online szerelem? Lehetséges?

Figyelt kérdés

Előfordult már mással is, hogy interneten keresztül vallottak neki szerelmet?

Velem pont tegnap történt egy ilyen eset. Egy hétköznapi beszélgetés lezárásául romantikusan szerelmet vallott nekem, és én nem tudtam, mit mondani, elsírtam magam.

Azt tudtam, hogy tetszem neki, de hogy érez is valamit, arról fogalmam sem volt.

Sosem találkoztunk még (külföldi, nagyon nagy a távolság), ezért is furcsállom ezt az egészet.

Akiket megkérdeztem, mi a véleményük az esetről, azt mondták, pillanatnyi fellángolás, másnapra kialussza, arra sem fog emlékezni, hogy egyáltalán beszéltünk.


Nektek mi a véleményetek?


20l, 20f


2013. jún. 21. 10:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
HÁt figyi nekem az egyik ismerősöm 32 éves és a párját a neten ismerte meg, taliztak élőbe, jártak és mai nappig házasok nem tom asszem 3-4 éve..
2013. jún. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges :)
2013. jún. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Sajnos a mi esetünkben komolyan közbeszól a távolság, és nem beszéljük egymás nyelvét, csak angolul tudunk kommunikálni.


Mennyi az esély, hogy komolyan gondolta, nem csak hülyít?

2013. jún. 21. 11:02
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges persze, de azért a távolság nagy úr. Ezért is rossz szerintem a netes ismerkedés...Megismersz egy embert, akivel nagy az összhang csak kár, hogy a világ másik felén lakik.
2013. jún. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Az interneten épp úgy lehet atlálni társat mitn bárhol máshol. Én is társkeresőn ismertem meg a férjemet. Viszont igy hogy ekkora a távolság köztetek nem valószinü hogy komolyabb lesz belőle. Hacsaknem egyikötök új életet kezd a másik lakhelyén. Én sokat ismerkedtem neten , élőben dől el minden. Sokszor nem olyan az ember mint egy fotón..... vagy mégsincs meg a kémia stb... AMig nem volt személyes talit végképp nem lehet semmit biztosra venni.
2013. jún. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
lehetséges:)
2013. jún. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
És miből tudom megállapítani, hogy tényleg komolyan gondolja, nem én vagyok a sokadik, akinek ezt előadta?
2013. jún. 21. 11:08
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezt úgy tudod megállapítani, hogy találkoznotok kellene, és élőben kiismerned. Másképp nem hiszem, hogy biztosra tudnád venni, hogy igazat mond-e.
2013. jún. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Milyen nemzetiségű?

Sajnos a törökök és még néhány nemzetiségű pasik mindig szerelmesek. Persze vannak kivételek, de vigyázz.

2013. jún. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

A találkozás nyilván segítene tisztábban látni, de sem időbelileg sem anyagilag nem tudnánk megoldani. Mindketten tanulunk még.


Őszintének tűnt egyébként. Csak azért vallott be mindent állítólag most, mert el kellett utaznia pár napra, egy darabig nem tudunk beszélni.

Azt mondta, nem tudta tovább magában tartani, mindenképp közölni akarta, mielőtt elmegy.

2013. jún. 21. 11:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!