Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reménytelen szerelem?

Figyelt kérdés

Sziasztok 17-éves lány vagyok, és van egy fiú akibe már 1-éve hogy szerelmes vagyok... de ő csak. levegőnek vesz...

ez a fiú... az osztály társam... és most sajnos hogy itt a nyári szünet. egy darabig nemis láthatom... és már ezis. szomorúsággal tölt el. mert nagyon hiányzik :/ bárhogy próbálok hozzá közeledni... vagy ha felhozom neki a szerelem témát.. rögtön eltereli valamivel:/ miért nem vagyok neki elég jó? elég sok fiúnak tetszem. és próbálok más fiúkban megtalálni a boldogságot.. de egyszerűen nemmegy, mert minden fiúban őt keresem. :S mit tegyek szerintetek?


2013. jún. 21. 01:39
 1/7 anonim ***** válasza:
44%

Akkora hülyeség ez a minden fiúban őt keresem duma.

Nem akar tőled semmit, ergo ezzel megbánt, de mégis őt keresed mindenkiben?! Congratulation!

2013. jún. 21. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem itt kellene nekem szerelmet vallanod...:S Kértelek rá...
2013. jún. 21. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekszerelem még ez is. El fog múlni mint a téli havazás. :) Keress egy olyan srácot aki megért téged.
2013. jún. 21. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 kruse ***** válasza:

Ne keress senkit se az lesz a legjobb.

ÉLJ

2013. jún. 21. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ajj, második olyan vagy... Már kezdtem örülni ,hogy rólam beszél. :(
2013. jún. 21. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
tudom hogy mi az a gyerek szerelem.. de ez nemaz.... annyi fajdalmat. és gyülőletet okozott az illető nekem hogy. szerintem senki nem kapott akkora csalódást azt amit én..:/ és igen.. minden fiúban öt keresem.... :D annyira cuki.. és helyes *-*-* mikor meglátom mind a két lábam remegni kezd:)) és egy szóval... elis akarom felejteni.. de valamiert nemis..:)
2013. jún. 21. 01:51
 7/7 anonim válasza:
Olyat ne írj, hogy "Más biztosan nem kapott még akkora csalódást". Nincs viszonyítási alapod, nem tudod, hogy mások hogy éreznek. És igen, ez általában így szokott lenni, hogy "Áááááá, ő az igazi, sosem fogom elfelejteni", de el fogod, saccolok, legfeljebb 2 éven belül.
2013. jún. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!