Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ugye, hogy nem szép látvány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye, hogy nem szép látvány egy szőrös csaj?

Figyelt kérdés
Ronda fekete szőrökre gondolok.
2011. febr. 6. 18:22
1 2
 1/11 Moszuke ***** válasza:
hát ja
2011. febr. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen csak kiment a divatböl de ez a természetes van aki nem is akar megszabadulni töle de az most már igencsak maradinak mondható. Szerintem sokkal jobb és higénikusabb ha nincs tele szörrel mindenhol .
2011. febr. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
65%
Tragédia:D Azt várom mikor lesz divat a félszemXD Nagyon csinán fog kinézni akinek két szeme lesz, bizony:) Mi a baj a szőrrel??
2011. febr. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Cleptomaniac ***** válasza:
55%

Tudjátok, én is epilálok, mert jobban érzem magam, de az ilyeneket visszaküldeném 100 évvel ezelőttre, amikor bizony azt nézték ki, aki borotválkozott. Vagy inkább a Napkirály időszakába. Akkor a franciák kéthetente-havonta fürödtek, és mégis volt gusztusuk az orális szexhez...


A higiénia pedig: az emberen a szőr azért fejlődött ki, hogy melegítse és védje a testét, pl. a hüvelyt a fertőzéstől. Hoppá.


Tisztázzuk, 20

2011. febr. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
csunyán akart lenni és nem csinán:)
2011. febr. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Cleptomaniac ***** válasza:
77%

Tudjátok, én is epilálok, mert jobban érzem magam, de az ilyeneket visszaküldeném 100 évvel ezelőttre, amikor bizony azt nézték ki, aki borotválkozott. Vagy inkább a Napkirály időszakába. Akkor a franciák kéthetente-havonta fürödtek, és mégis volt gusztusuk az orális szexhez...


A higiénia pedig: az emberen a szőr azért fejlődött ki, hogy melegítse és védje a testét, pl. a hüvelyt a fertőzéstől. Hoppá.


Tisztázzuk, mostani nézeteket vallok, teljes mértékben magaménak mondom az epilálást, de a hátam borsódzik a tökéletes pasiktól, akik kiakadnak egy rohadt szőrszálon, "mert nem nőies". Ha nem hús-vér embert akarsz társadul, vegyél guminőt, az nem fog szőrösödni.

2011. febr. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem 1-2 szőrszál hanem mondjuk ha az egész karja fekete szőrös vagy a bajusz részen nem gyantázza. Ettől rosszul vagyok.
2011. febr. 6. 18:39
 8/11 anonim ***** válasza:
Nálam nem a szőrösségen dől el hogy szép látvány-e egy nő. Mondjuk nem bajuszra gondolok :) Ez az egész szőrmentesség egy hülye divat, több ezer évig valamiért jók voltak az emberek egymásnak szőrösen is. Előttem is leírták nem attól lesz valaki higénikus, hanem ha rendszeresen fürdik és tisztálkodik. 26/f
2011. febr. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem zavar annyira mint másokat. Jó,ha a lány karján,hátán van sötét szőr,az nem éppen szép,meg a látható bajusz sem,de nem várom el a barátnőmtől,hogy mindig csupasz legyen mindenhol. Ha nincs frissen szőrtelenítve a lába,hónapja,engem ugyan nem érdekel,puncival kapcsolatban pedig direkt megkértem,hogy hagyja meg legalább a szemérem dombon a szőrt,szerintem kifejezetten szexi.Nem értem,hogy mások mért vannak ennyire fennakadva a szőr témán...

23/F

2011. febr. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván nem sok embernek tetszik, ha fekete bajsza van egy lánynak.

De azért a ló túloldalára sem kellene átesni. Manapság már néhány apró szőrszálon is annyit poblémáznak az emberek....

2011. febr. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!