Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy lány mit szól ahhoz hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány mit szól ahhoz hogy ha azt mondom neki hogy "csak legyünk barátok"?

Figyelt kérdés

Csak azért kérdezem mert van egy lány akivel alakulóban van, csak éppen nem vagyok szép , és nem akarom őt leégetni.

14/f



2013. jún. 21. 13:40
 1/9 anonim ***** válasza:

Te nem vagy szép és azért dobod? xD

Sz.rd le, hogyha neki bejössz, nem tudod leégetni.

2013. jún. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Bármilyen hihetetlen, de a lányok különböző szituációkra különbözőképp reagálnak.
2013. jún. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Első , köszi a válaszodat!
2013. jún. 21. 13:41
 4/9 A kérdező kommentje:
Amúgy még csak az ismerkedésnél járunk , szóval éppen hogy barátok vagyunk .
2013. jún. 21. 13:42
 5/9 anonim ***** válasza:
Ne legyél már buta! Csak mert magadnak nem tetszel még a lánynak tetszhetsz! Barátkozz vele aztán majd meglátod hogy alakul.
2013. jún. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Oké :D Köszi az eddigi válaszokat ;) .
2013. jún. 21. 13:46
 7/9 anonim válasza:
A barátnőm is pont így volt és ő teljesen belebetegedett. Szerintem beszélj a lánnyal és mond el neki hogy miért akarod hogy csak barátok legyetek. És szerintem kezdj el vele újra kavarni. Miért olyan szép hogy te melette csúnyának érzed magad?
2013. jún. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
de szereted őt? vagy eltudod képzelni hogy szerelmes leszel belé? amúgy szerintem most ez a csaj nagyon szomorú és sír minden nap.
2013. jún. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
figyelj. Neked hogy esne az hogyha belevagy zúgva a kiszemeltedbe és ő s szemedbe mondja hogy "bocsi , de csak legyünk barátok ". nem hiszem hogy jól esne... ráadásul ha alakulóban van akkor ő nem gondolja rólad azt hogy nem vagy szép . le se tudnád őt égetni mert akkor miért akarna veled járni? vegyél egy jó nagy lélegzetet és mondd meg neki hogy szereted.. vagy hogyha nem akarsz vele semmit akkor szépen fokozatosabban lépj vissza hogy ne essen neki rosszul a dolog. 14 éves vagy és fiú . gondolom most mész középsulibaa. minden barátodnak lesz barátnője kivéve neked mert ezt elbaltázod azért nem nem akarod őt leégetni . Neked sem esne jól hogy látod pl.: a buszmegállóban hogy egy újjabb fiúja van , miközben te is lehetnél az..Én csak azt javaslom hogy jól gondoldd át hogy mit teszel és amit írtam és legfőképpen sok sikert :)))
2013. jún. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!