Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy lány azt mondja legyünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány azt mondja legyünk inkább barátok, de utána megcsókol na akkor mi van?

Figyelt kérdés

Szóval a lényeg van egy lány akit megismertem két hónapja. Találkozgatunk meg minden. Ő mondta hogy kusza az élete és mivel velem jól elvan mi lenne ha barátok lennénk. Aztán egy hete sétáltattuk a kutyát és ő megcsókolt. Után meg bepánikolt, hogy ez ellenkezik az elveivel bla bla bla. A csók óta ellök magától...



A lényeg hogy mostanában rájár a rúd. Van egy exe aki még próbálkozik meg van egy kolléga is. Egyik sem jön be neki azok alapján amiket elmesélt róluk el is hiszem. Azt hiszem jó ember ismerő vagyok, szerintem nem hazudik. Sőtt sok mindent el is mond nekem. Hogy pl exe járkál hozzájuk elzavarja stb....nem mondanám hogy inkorrekt...

.


2012. júl. 6. 12:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez csak a látszat ha valakikről sokat beszél akkor tetszik neki annak ellenére hogy azt mondja utálja.. az embereket nem olyan könnyü kiismerni mint azt hiszed.. a exees dologban sem vagyok biztos. De ha szerinted igazat mond és ilyen őszinte veled kérdezz rá nála hogy lehet e ebből több
2012. júl. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lehet csak dugni akar veled ...
2012. júl. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

hát ilyenkor kicsit időt kell hagyni a lánynak, mert nem mindig tudja, hogy mit aka.. főleg ha előtte már azt mondta, hogy legyetek csak barátok

valószínüleg össze van kavarodva! egy kicsit el kell tűrnöd a távolságát, de utána nagyon valószínű, hogy minden a rendes kerékvágásban megy majd ;)

2012. júl. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az van hogy ribanc
2012. júl. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ő ezt a barát dolgot mondogatja meg hogy msot jobb lenne neki egyedül. Tudom hogy nehéz kiismerni az embereket, tisztában vagyok vele. A vicc az hogy ilyen összhangot nem tapasztaltam még lánnyal. Szó szerint ijesztő:) Ezért merek hinni neki.
2012. júl. 6. 12:56
 6/9 anonim ***** válasza:

Nődögélj még pár évet, gondolom Rád fér! A lányra meg főleg, és attól nem lesz komolyabb, érettebb ha cserélgeti a fiúkat.

Lesz ám egyszer mikor már Ő nem kell senkinek. Az ilyen cafka aki megszokta a csere-berét életen át, abból lesznek a plasztika szörnyek, amitől már egyenesen undorító lesz. Kicsit elkalandoztam a jövőn bocs...

Ja miért nem tekertél le neki mikor ellökött? Ő akart csókolózni. Ne legyél nyámnyila! Higgadtan, határozottan viselkedj vele, amúgy meg kukába a ribanccal!

2012. júl. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Jó ez az utolsó komment, de nem tizenéves és huszonéves korosztály első feléről beszélünk :) 28/f 26/l


Belőle nem lesz plasztik szörny :)

2012. júl. 6. 13:07
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólókkal. Ez egy rib@nc, sajnálom, de tényleg csak dugni akar veled, ha te megleszel neki, akkor meg lehet tovább áll majd, de ha jól csinálod, akár gyakrabban is dughattok majd.
2012. júl. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem nevezném ribancnak. Kusza a gondolatmenete ez tény. De nem ribanc. Ezt viszont tudom.
2012. júl. 6. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!