Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Puszta véletlen hogy másnap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Puszta véletlen hogy másnap csinált facebookot?

Figyelt kérdés

Van egy csaj aki sokat szépült,amióta nem láttam (2 év.)

Régebben talán egyszer beszéltünk..de nem sokat 1-2 mondat.

Képeken láttam őt amit a barátnői tettek fel,ahol ők is álltak.

Na de tegnap előtt egyik haverommal beszéltem hogy nem rossz a csaj most,de kár hogy nincs fb-je mert sosem látom sehol.

Erre másnap csinált,és később be is jelölt.Mit írhatnék neki?Szia,emlékszel rám? vagy valami ilyesmi kezdésnek jó?


2013. jún. 21. 13:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Írd neki azt, hogy "szia, emlékszel rám? Régen leszartalak, de most hogy már szép vagy, érdekelsz".
2013. jún. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekem eez egy kicsit furi, sztem haverod csinált egy áll fb-ot és meg akar szívatni mivel látja h bejön neked a csaj
2013. jún. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem hiszem,mert az anyja is írt már neki az üzenőfaljára.

Nem szartam le,kedves első,csak nem igen beszéltünk,akkoriban.

2013. jún. 21. 13:50
 4/7 Zakathol ***** válasza:
Tuti a haverod akar szívatni.
2013. jún. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Írd neki, hogy:


Szia! Nem tudom emlékszel-e még rám, de régen beszélgettünk. Valamiért megszakadt ez a "kapcsolat" és arra gondoltam, hogy most talán .... nem tudom :D újra kezdhetnétek vagy valami hasonló Pl. szeretnéd megismerni, mert nagyon szimpatikusnak tűnik stb..

2013. jún. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szép bmeg h eddig észre sem vetted....mennyire felszínes vagy. Szerintem hagyd békén, az sokkal jobb lenne neki.


Amúgy szerintem is a haver akar szivatni. És igen, a csaj rád van gerjedve és azért csinált fb-t!!! (Ezt a választ vártad???? )

2013. jún. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lefejlesztette még egyszer a full facebook-t asztra :D az nem semmi csaj azért, helyedben meggondolnám.
2013. jún. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!