Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Belepukiztam a barátom ölébe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belepukiztam a barátom ölébe véletlen. Nagyon ciki és nem beszél velem most. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2013. jún. 10. 22:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Egy éretlen p*cs a barátod.
2013. jún. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

kérj elnézést

emberi dolog de azért nem a másikon

majd ha 10 év múlva összeköltöztök akkor tuti rotyogtatnátok éjjel xD aztán jót röhögnétek

csak a másikra nem illik szerintem

2013. jún. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
kis csíra...akkor szereted igazán, ha mersz előtte fingani. ha ő ezt nem értékeli, akkor egy half@szú
2013. jún. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ennyire rosszul vette?
2013. jún. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A barátod egy barom.
2013. jún. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

ezért nem beszél veled? XDDD


biztos ő is azthitte, hogy a lányok nem finganak, mint ma az egyik kérdező

2013. jún. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
szerintem is hülye a barátod, hogy nem beszél veled. gondolom nem direkt csináltad. de akk kérj tőle bocsánatot, hátha ez segít, de amúgy a legtöbb fiú ezen szerintem nevetett volna. amúgy ennyit erővel mi lányok is megsértődhetnénk, ha mondjuk a fiú direkt belebüfög az arcunkba, de mi mondjuk az ilyet viseljük el, nem? mondjuk velem még ilyen nem törnént, de én ezt akkos se értem, mondom kérj tőle bocsánatot, jobb ötletem niincs, de szerintem te nem csináltál egetrengetően rossz dolgot.
2013. jún. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nehogy már bocsánatot kérj valamiért, ami egyrészt véletlen volt, másrészt a szervezeted természetes működésének egyik velejárója... nevetséges pff. legközelebb majd azért fog megharagudni ha levegőt veszel mellette? ne alázkodj már meg...
2013. jún. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
én csak simán visszafinganék rád oszt ennyi :D
2013. jún. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Istenem.mèg meg sèrtödik... nálunk.nem.igy meg :D a barátom.fojamatosan akkorákat pukizik hogy sokszor nem csodálkoznèk ha bele remeg a föld.. volt mikor a takaro alá fingott ès alányomta a fejem :D èn is szoktam elötte pujinzi de nem.nagyon meg böfögni nagyon sokat ès hangosan meg köpködni is szoktunk :D ez.nem szègyen... :D
2013. jún. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!