Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el anyukámnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el anyukámnak?

Figyelt kérdés
14 èves lány vagyok, a neten megismertem egy velem egykorú fiút, kb. 1 hónapja. Tényleg nagyon rendes és szerintem minden szülő álma, hogy ilyen barátja legyen a lányának :D Most már mindketten többet érzünk barátságnál..és nem az a lényeg, hogy hogyan sikerült beleszeretni valakibe, akit csak webkamerán láttam. Azt tervezzük, hogy pár hét múlva lejön hozzám, de előtte beszélnem kéne anyummal, ami azért nehéz, mert volt már egy ilyen kapcsolatom csak ott a fiú idősebb volt és anyum azóta nem bízik bennem, attól fél, hogy meztelenül mutogatom magam..pedig nem adtam okot rá, hogy aggódjon, de ha most megtudja, h van egy másik fiú, akkor megint kutatni fog utánam. Mit tegyek?
2013. jún. 21. 21:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Miért? Mutogattad neki pucéron magad?

Ha nem akkor nincs baj.

A másik, meg jó esetben havonta egyszer fogtok találkozni. Ebbe szerintem anyud belefog menni.

2013. jún. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 _Jessy_ ***** válasza:
A netes ismerkedésekkel az érintettek 81%-a elégedett. A maradék 19% még azóta se került elő :S
2013. jún. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem mutogattam magam meztelenül. Tudom, h veszélyes neten ismerkedni, de mondtam, hogy már láttam kamerában is és megbízok benne. Ha elmondom anyukámnak ki fog akadni?
2013. jún. 21. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!