Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el anyukámnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el anyukámnak?

Figyelt kérdés

sziasztok:) 14,5L vagyok most lenne egy talim/randim egy sráccal neten ismertem meg.. anyukámnak nem nagyon beszéltem eddig ilyenekről, furcsállná ha azt mondanám h fiúval találkozok.. mindenképp tudasítanom kell ha otthonról elmegyek, meg a busz állomás ami kell 30perc gyalog, nem akarok összeizzadtan menni a találkozóra és kéne buszjegyre is pénz..:( és őszintén szólva kicsit kellemetlennek érzeném megmondani hogy fiúval talizom mert ha rosszul sül el akkor nem akarom ecsetelgetni plána h én eddig még nem pasiztam és nem nézné sztem jó szemmel.. mondjam azt h egy netes barátommal találkozok?

vagy mit és hogyan mondjam el? nem akarok hazudni:(

köszi!


2012. júl. 5. 21:38
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
helyesírási hibákért bocsi
2012. júl. 5. 21:39
 2/13 AvernusTriad ***** válasza:
Tekintve a korod mindenképpen mondd meg neki az igazat. Egyrészt tudnia kell, hol vagy, mikorra várhat, ilyesmi, másrészt az anyád és te gyerek vagy.
2012. júl. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
szerintem mond el neki, de mond hogy semmi komoly még csak barátkoztok, megfogja érteni hogy már nem vagy kisgyerek, nálamis ugyan igy volt ;D hajrá és csak öszintén :)
2012. júl. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
köszi:) nemsokára leszek 15 és sztem most már lehetne pasiznom:)
2012. júl. 5. 21:46
 5/13 anonim válasza:
Régóta beszélsz neten a sráccal? Ha igen, mond azt hogy egyik barátoddal találkozol:) de egyébként ha megmondom neki őszintén hogy neten beszéltél egy sárccal és találkozni fogtok, sztem nyugodtabb lesz, hogy legalább azt tudja 'kivel leszel' (én mikor neten ismertem meg egyik volt barátom, akkor anyuéknak én megmondtam hogy találkozni fogok egy barátommal, (sztem mondjuk jobban izgultak mint én:), de fő az őszinteség:D ). :)
2012. júl. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
előző voltam, bocsi elírtam, *megmondod :)
2012. júl. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 jin ***** válasza:
Hány éves az akivel találkozol
2012. júl. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
oks köszi:) ő 15
2012. júl. 5. 22:31
 9/13 jin ***** válasza:
Akkor csak nem lesz probléma....
2012. júl. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Kérdezd ki anyudat hogy ő hány évesen kezdte és figyelj h ne csaljas.
2012. júl. 6. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!