Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha borotválom oda lent akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha borotválom oda lent akkor a szőr megerősödik?

Figyelt kérdés
Szeretném leborotválni de anya mindig azt mondja hogy a borotvától csak erősödik a szőr. Ha igen tudtok valami más és nem túl fájdalmas megoldást?

2013. jún. 22. 09:01
 1/5 anonim ***** válasza:
45%
Ollóval vágd le a bugyiból kilógó szőrt.
2013. jún. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, a test bármely területén erősödik a borotvától. Gyantától, vagy epilátortól egy idő után ritkulni fog, és gyengülni, mivel ugye hagymástul húzza ki a szálakat. De ha neked ez a kettő fájdalmas, akkor krémet tudok ajánlani (Veet- szőrtelenítő krém) az egyáltalán nem fáj, valamint hosszabban is kitart mint a borotva. De azt sajnos nem tudom garantálni, hogy a krémtől nem fog egyáltalán erősödni... valami olyasmit hallottam róla, hogy nem sokkal, de mégis mélyebbről távolítja el a szálakat mint a borotva.
2013. jún. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja mert a szőrtelenítő krémek erős lúgok, amik lemarják a szőrt.
2013. jún. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy mennyire fájhat gyantázás azon a területen ugyanis nekem a lábamon szinte nem is fáj lehet hogy majd kipróbálom
2013. jún. 22. 11:47
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem erősödik a borotválástól a szőr. Azért lehet a borotválás után a rövid szőrszálakat (borostát) erősebbnek érezni, mert a szőr töve a bőrnél vastagabb és a vége felé véknyul, tehát ha levágod borotvával csak a vastag töve marad, és a borotva ferdén vágja el és azért szúr, és ezért lehet erősebbnek érezni. Nem tudom hány éves vagy, de gondolom, hogy nagyon fiatal a szőrzeted borotválástól függetlenül a korod előrehaladtával valamelyest erősödni fog, valakinél kevésbé, valakinél jobban, de erősödik, ha borotválja, ha nem.
2013. jún. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!