Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért "elvárt" egy csinosabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért "elvárt" egy csinosabb lánytól hogy kihasználj a lehetőségeket?

Figyelt kérdés

Lehet hogy ostoba kérdés de páran megszóltak már ez miatt,meg mondják hogy ők mit tennének a helyemben és milyen hülye vagyok hogy nem használom ki a lehetőségeket.

Annyiban igazuk van hogy ismerkednem kéne,de egyszerűen nem találok olyat akivel érdemes lenne kapcsolatot kezdeni,azzal meg nem értek egyet hogy ameddig nem találok csak úgy randizgassak vagy menjek bele egy éjszakásokba.



2013. jún. 22. 14:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem elvárt és ne is hallgass azokra, akik bele akarnak vinni a hülyeségbe! Én 23 éves srácként sem megyek el mindenkivel. Mindenkinek meg van a maga értékrendje, a tied helyes, a többeké helytelen. Remélem mihamarabb rátalálsz az igazira. Sok sikert!
2013. jún. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi,csak néha tényleg olyan érzés mintha én lennék a hülye,meg picit érdekes hogy már a 16-17éves lányok többségének is több tapasztalata van mint nekem.(szeptemberben leszek20)
2013. jún. 22. 14:42
 3/7 anonim ***** válasza:
Merre laksz?
2013. jún. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Pest közelében,ez miért fontos?
2013. jún. 22. 15:00
 5/7 anonim ***** válasza:
A külsővel sokszor sok dolgot lehet elérni... sokat élnek is vele, de én is jobban érzem magam, hogy a saját értékrendemet követem és nem élek vissza a külsőmmel. Ha nincs barátod és még nincs tapasztalatod és még csinos is vagy, akkor ezt majd értékelni fogja a barátod hidd el. Legalább tudja, hogy nem egy könnyűvérű lánnyal jár, hanem egy erkölcsösebbel.
2013. jún. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Pont ez miatt ért véget az előző kapcsolatom:/

Nehezen is indult mert mindig azt mondta hogy nem kaphat meg egy olyan lányt mint én,utána jött az hogy mindig aggódott az miatt hogy nem elég jó,elkezdtem növelni az önbizalmát de ez sem segített,a végén már az volt hogy ő próbált engem alárendelni és elvenni minden önbizalmamat,a saját egóját meg növelni.

2013. jún. 22. 15:29
 7/7 anonim ***** válasza:
Csak kíváncsi voltam merre laknak ilyen lányok. Na jó, ez alapján túlzás, hogy laknak, csak lakik :)
2013. jún. 23. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!