Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg jobb elmondani valakin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg jobb elmondani valakinek hogy szeretem, mint magamba tartani?

Figyelt kérdés
Sokan azt vallják, jobb elmondani annak akit szeretsz, mert "könnyebb leszel tőle" és lehet ő is így érez. Namár most én szeretek valakit, 10 évvel öregebb nálam, ráadásul apu munkatársa, ezért nem hiszem hogy jót tenne ha elmondanám. Vélemények/tapasztalatok?
2009. okt. 12. 22:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát..végülis az 1. szerelmemben én mondtam el..és a másik fél is így érzett...nekem megkönnyebbülés volt,hogy kiengedhettem,nem pedig szenvedni,elhalasztani,és így más kapja meg =3
2009. okt. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Most csak úgy oda akarsz állni hogy szerelmes vagy?

lehet hogy kiröhög. Szerintem ne. Előszöris rákérdezés nélkül ki lehet puhatolni hogy neki bejössz e. És ha nem akkor ne mond el.

2009. okt. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát nálam meg nehéz eset. eleve nem hiszem hgy egy 28 éves pasi bármit is akarna tőlem. Mondjuk mindig nagyon rendes velem, meg mosolyog és hjajj... De szerintem csak azért, mert aranyosnak talál, nem pedig mert tetszem neki...
2009. okt. 12. 22:54
 4/9 A kérdező kommentje:
Ja hát nem úgy, hogy helló, szép a cipőd, szeretlek. Hanem nemtudom.. Burkoltam, rávezetni vagy valami.
2009. okt. 12. 22:55
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia, én pont így vagyok ezzel, annyi különbséggel, hogy ő 27, (decemberben lesz 28) én meg 21, és teljesen nem tudom, mit csináljak... Azt sem tudom, van-e barátnője, vagy nincs. Nekem is ez van, hogy mosolyog, kedveseket beszólogat, de lehet csak mert kedves akar lenni... A tiednek van valakije?
2009. okt. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

szia:)

Elvileg nincs neki. vagyis azt mondta...

2009. okt. 13. 15:38
 7/9 anonim válasza:
Normális esetben persze jobb elmondani mert tényleg megkönnyebbülsz. De mivel írtad h apud munkatársa lehet h tényleg csak aranyosnak talál és ez csak flört. Ezért csak magadat hoznád kínos helyzetbe.:S
2009. okt. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
de ezt honnan lehet tudni hogy mit akar? Elég tapasztalatlan vagyok sajnos... Amúgy világ legrendesebb embere(vagyis az alapján akiket eddig ismerek:D) és nem is olyan "nőb.szó" kinézete van meg amennyire ismerem nem is olyan. Bár ez lehet csalóka is...
2009. okt. 13. 18:52
 9/9 anonim válasza:
előző vagyok. Hát most azt h konkréten mit szeretne nagyon nehéz kitalálni, talán próbálj meg vele leülni beszélgetni csak úgy az "élet nagy kérdéseiről" ha ez sikerül akkor nagyon sok mindent meg tudhatsz róla.:) Sok sikert!
2009. okt. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!